Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velúr bokacsizma tágul?

Velúr bokacsizma tágul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem netről egy velúr bokacsizmát, ami gyönyörű számomra, nagyon tetszik. Viszont nem végig cipzáros, hanem egy kb 5 centis részen belebújós, onnantól kezdődik a cipzár. 14 napon belül visszafizetik az árát, nem ezzel van a gond. Szerintetek kitágulhat annyira, hogy jó legyen rám? Csak a legeslegvégső esetben szeretném visszaküldeni. Ha csekély esély van rá, hogy jó legyen, akkor megtartom. Valakinek barmi tapasztalata ilyen ügyben? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

#velúr #Nem megy bele a lábam
2020. nov. 25. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ha nem hordod magatol nem fog tagulni. Ha egyaltalan nem tudod belepreselni a labad, nem erdemes megtartani.
2020. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is magától gondoltam :D hanem bevált praktika. Pl hajszárítózás :) köszönöm a válaszod! :)
2020. nov. 25. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog. Én egy hátul cibzáras darabot vettem. Boltban még jó volt kategória. :D Otthon kiderült, hogy kb fél óra séta után lábgyilkossá válik. Eleve, alig tudtam összecibzárazni, de gondoltam ez majd alakul. ÉN nem nagyon mertem praktikákhoz nyúlni (fagyasztó, vizes zokni) mert a velúr anyag ilyenektől tönkremegy. Hiába volt a méretem a cipő, inkább eladtam. Mivel csak lakásban viseltem kb fél órát, elvitték annyiért, amennyiért vettem. Az illetőnek pedig teljesen kényelmes.
2020. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) kicserélték, és imádom :)
2020. nov. 28. 20:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!