Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok így blúzba, szoknyáb...

Szoktatok így blúzba, szoknyába öltözni?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok felvenni fehér blúzt - fekete szoknyát csak úgy estékre, kávézókba, bulikba, találkozókra?


Több lány ismerősömnél is láttam, hogy ők igen, de nekem ez olyan fura, ünneplős. Aki fel szokta venni, miért pont azt választja?


19/L



2020. nov. 25. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Én is szoktam elegánsan öltözködni a mindennapokban, szerintem ez egyén függő. Valaki szeret, valaki nem. A minap megtaláltam a matrózblúzom, és felvettem. Barátommal mentünk el egy kávézóba. Láttam az emberek arcát, nem tudták hová tenni, csak mosolyogtam rajtuk! :)
2020. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Matrózblúzban? De édes. :D
2020. nov. 25. 15:53
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Mostani helyzet miatt nem, max munkába de oda is már ritkán kell bemenjek itthon dolgozom.

Egyébként meg igen, sok blúzom szoknyám van, köztük fehér is, pl ilyen elegánsabb szatén, egy farmerral is tud jól kinézni, de szeretem fekete szoknyával is hordani ilyeneket.

2020. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Simán veszek fel fehér ing fekete nadrág kombót is hétköznapokra. Nem érzem magam ünnepélyesnek benne.
2020. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem szoktam,nem érzem jól magam
2020. nov. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

1!

Te mosolyogtál rajtuk?

Ha tudnád ők mit képzeltek rólad! Matrózblúz egy nőn..

Atya világ. De jogod van hülyét csinálni magadból vagy melegnek öltözni.


Kérdező!


Ezt úgy hívják hogy elegáns női öltözet.

Persze hogy meglep mert te is azok a nők közé tartozol akik már nem is értik ha valaki még tud csinosan öltözni mert úgy kiakadtok mintha ufót látnátok.

Ez szinte természetellenes.

2020. nov. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Aha beültèl egy kávézóba matrózblúzban 😂 Ebből egyik sem igaz.
2020. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

7!

És csodálkozik,hogy mindenki megnézte, ő meg azt hitte ha mosolyog akkor nem gáz.

2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Hétköznap is szívesen hordok blúzokat,fehéret is,nem kell hozzá különleges alkalom. Szeretek elegánsan öltözni,és úgy vettem észre a pasiknak is nagyon bejön. Amúgy elmagyaráznátok miért gáz ha matrózblúzba ment kávézóba?
2020. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó azért a matrózblúz egy kicsit hard, azt nem venném fel. De elegánsabb blúzok simán jöhetnek fekete nadrággal vagy épp szoknyával a hétköznapokban is.
2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!