Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megmondaná nekem aki ezt írta...

Megmondaná nekem aki ezt írta az konkrétan milyen üzletekre gondolt?

Figyelt kérdés

"A kínai azért gáz mert gagyi (béna szabás, ronda díszítés, igénytelen alapanyagok).

A kínai/piacos és a top kategóriás márkák között azért van egy normális réteg amit szerintem ha okosan csinálod megengedhetsz magadnak."

Tehát melyek azok az üzletek, amik a normális réteg ruháit forgalmazzák?

A kérdés mentes mindenféle rosszindulattól, én csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikre kell gondolni.


2010. aug. 11. 15:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aláírom, hogy a kínai gagyi, de én sajnos nem egyszer találkoztam olyan nagy márkák ruháival, amik ugyanúgy kínaiak voltak és gagyik. Ezért kérdezem, hogy melyek azok az üzletek amelyek normális ruhákat forgalmaznak.
2010. aug. 11. 15:17
 2/11 anonim ***** válasza:
nem konkrétan a kérdésre válaszolok. De! Szinte bármelyik üzletben, mindegy, hogy márkabolt vagy kínai vagy egyéb, találsz ízléstelen, elszabott és rossz anyagból készített ruhákat. Egyszerűen oda kell figyelni, hogy mit veszel meg. Kínaiban is találhatsz jó dolgokat.
2010. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Outletek, nyárvégi akciók?
2010. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem nagyon szeretek kínaiban vásárolni, sőt már a kínai is elég drága, de a többi üzletben pedig 15 felett vannak a nadrágok. Arra pedig nincs pénzem.
2010. aug. 11. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Jeans Club, C&A, H&M, New Yorker. Itt már tízezer környékén és az alatt is találsz nadrágot és sztem elég jó cuccaik vannak.
2010. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ahol én lakom -viszonylag kisebb város, tehát vidék- itt ismerek jó üzleteket ahol 6tól lehet már kapni jó nadrágokat és 10 körül már nagyon jókat. körül kell nézni mindenhol.
2010. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen.

H&M,C&A,Pimkie...

nem kell feltétlenül Gucci meg ilyen ruhákat venni.

2010. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

minden ruha valamilyen szinten kínai mert ott csinálják rendszeresen


csak szolok hogy pl az Ed Hardy is kínai és a bershka is és sorolhatná tovább...


csak ennyit akartam mondani

2010. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
számtalan világmárkát is kínában gyártanak. nappal megy a hivatalos termelés, éjszaka pedig ugyanazon a soron, ugyanazokkal a munkásokkal, ugyanazzal- esetleg gyengébb anyaggal készül a "copy" ami sok esetben majdnem teljesen ugyanaz a minőség. ami silányabb az a "copy copy", amikor a másolatot másolják, és ez teljesen komoly. lassan minden kínából van.
2010. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja kapnak 1 licenceszet (ha rosszul írtam bocs :D ) és akk gyártják mint a barom. olcsó munkaerő miatt.Egyébként ne márkára menyj ,hanem ami tetszik.
2010. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!