Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 80. 000Ft-ból fel lehet...

80. 000Ft-ból fel lehet újítani a ruhatárat, ha főleg a H&M-ben, Pimkieben, és Tezenisben szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Cipő és táska kivételével kellene minden,még kiegészítők is.
2010. aug. 11. 18:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
34%
B+... elmész azt megnézed -.-
2010. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
ne akarj teljesen új cuccokat divathóbortból..biztos van jó farmerod meg pulcsid, esetleg pólód. amúgy nemcsak ezekben az üzletekben lehet találni jó ruhákat, nekem spec a h&m nem jön be, túl gagyi... new yorkerben néha lehet találni szintén szép darabokat...
2010. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Dicsekedni akarsz,hogy mennyi pénzed van ? Az eddigi ruháidat kidobod? Bármennyi pénzem lenne,akkor sem költenék ennyit egy teljesen új ruhatárra. Arról már nem is beszélve,hogy semmivel sem jobbak,mint a nem ilyen márkás cuccok. Ezeknél nem a minőséget,hanem a márkanevet kell megfizetni.
2010. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem dicsekedni akarok.lefogytam tél óta 25 kg-ot,és mióta fogyózok nem vettem új ruhát.
2010. aug. 11. 18:30
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

h&m minden csak nem gagyi.:D new yorker viszont az,mert a h&m-hez hasonló,vagy drágább árakon kb 100x sz@rabb minőséget adnak el.-.-"

amúgy szerintem 80ezerből simán fel tudod tölteni ruhatáradat.:)

2010. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is fel tudod újítani ennyiből. Én a Savoya Parkot ajánlom, ott van egy csomó olcsó bolt, nekem az X-One és a Colosseum a kedvencem, bár idén még egyszer sem voltam shoppingolni. De ott általában 200 forinttól találsz pólókat (és szép pólókat) , 500-tól, 1000-től farmerokat...Szinte minden ruhám ilyen boltokból van, és tök jól érzem magam. Olcsó bizsubolt is van a Savoyában, nem jut eszembe a neve, de jó. A Tezenist azt én is szeretem, van még a westendben egy olyan fehérnemű bolt, hogy Lagoon, ott is általában vannak leértékelt bugyik. Na, most így ennyi jutott gyorsban az eszembe:) Ha megfogadod, egy csomót meg fogsz tudni spórolni a 80ból.
2010. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
szerintem abból már tudsz venni ezt-azt :) ajánlom nézz be a Jeans Club-ba is,ott is vannak jó cuccok és sokszor van leárazás, fillérekért vannak szuper felsők.
2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

am. az arénába vagy a westendbe szeretnék menni:)

2010. aug. 11. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

A kolléganőim most jöttek haza egy bevásárlótúráról az Arénából, s azt mondták, hogy nagyon-nagyon jó dolgok vannak ott,s amit kigondoltak, szinte mindent tudtak venni.


Ha beosztó vagy, kigondolod, hogy mire van szükséged, akkor beleférhet sokminden a 80ezerbe.


Nézd az akciókat! Mert most az is van.


S ha márkás ruhákat akarsz, akkor ajánlom a turkálókat, mert csodaszépeket lehet kifogni, sokszor címkés újakat, hihetetlenül olcsó áron s általában tele van 38-40-es méretekkel (ezt sajnos onnan tudom, mert nekem 42-44-es méret kell :(


Sok sikert!

2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ooo rengeteg minden kijön belőle.És mi az,hogy ezeknél a nevet fizeted meg?Ez nem teljesen így van.Azt is,de azért jobb is a minősége.Nagyon szép viszont egy kicsit drágább kiegészítőket találhatsz a sandy bizsuban,jó ruhákat szinte az összes boltban.Bershkában a farmerokat érdemes megnézni,pimkie és tally weijl mindenben nagyon jó.H&m-ből is kilehet fogni jó kis dolgokat bár én inkább ott is a kiegészítőket szeretem.Orsay egy kicsit elegánsabb vonal.Terranova szintén egy nagyon jó bolt meg a stradivarius is.Ezekbe érdemes benézned szerintem.
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!