Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hogy viseli el magán a...

Ki hogy viseli el magán a farmert? És a többi furcsa anyagú, kényelmetlen ruhát?

Figyelt kérdés
Én sehogy. Csak sosem értettem egyik nemet sem, hogy hogyan bírják ki az ilyen kemény anyagú ruhákban a mindennapokat.
2020. dec. 7. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem a farmert, én a bőrrel vagyok így. Nem szeretem a bőr cuccokat. Nem vagyunk egyformák :)
2020. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

REngeteg féle anyagú farmer van már - szerintem keress olyat, ami megfelel neked.


EGyáltalán nem kemény a legtöbb, mert már előmosott, koptatott - sőt, a legtöbb félében már elasztikus szál is van, szóval nagyon kényelmesek is vannak.

2020. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Én a sima, feszülős farmert nem bírom elviselni. A gumist viszont már szeretem.
2020. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A farmer az mindenhogyan égetni való. :D Kisebb koromban erőszakoltak rám olyanokat. Hát, sehogy sem kényelmes. Mindenhogyan az emberre cuppan, ha pedig nagyobb, kint a seggem, és nem természetes benne az ember. Én betiltanám.
2020. dec. 7. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

És miért akarnád betiltani, mikor az emberek többsége szereti???


Ne hordd, ne vásárolj farmert. Ennyire nehéz ez számodra...?? :-DDDD

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
49%
A sztreccseset simán, a keményebb anyagú tényleg nem olyan kényelmes. Mikor felpróbálok egyet, mindig leguggolok benne meg felteszem a lábam állóspárgába és ha úgy is kényelmes, csak akkor veszem meg. Ma már szerencsére van mindenféle gatya, ha nem akarsz farmert venni akkor egyszerűen vegyél másmilyet. Nekem ilyen gyerekkori izé a nejlonharisnya nadrág alá, viszketek tőle és kényelmetlen de anyám váltig erőltette régen mert szerinte az tök jó. Mindenkinek van ilyen szerintem, amit mások simán hordanak de neki nem jön be.
2020. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Akkor te alsógatyában járkálsz?
2020. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Na Én meg pont azokat az embereket nem értem akiknek kényelmetlen a farmer. Számomra semmi kényelmetlen dolog nincs benne, ha csak itthon levős napom van akkor is simán felveszem a farmert. Egyébként ha normális minőségű farmert hordasz, arra tuti nem mondod, hogy kényelmetlen egy-egy jó Levi’s, Gas, Dsquared2..
2020. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Kemény anyagú?! Hagyományos vastag anyagú farmert szerintem már alig kapni. Inkább a vékonyabb anyagú sztreccs farmerek vannak túlsúlyban.

Nem vagyunk egyformák, nekem a farmer a legkényelmesebb amit el tudok képzelni. Itthon is abban vagyok. Még hétvégén is, amikor nem megyek sehova.

2020. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amint hazaérek, az első dolgom átvenni valami kényelmesebbre :D

Mindennel így vagyok. Mondjuk azért ha elmegyek valahová, akkor se szeretek lemondani a kényelemről, nincsenek passzos meg elcsúszkálós ruháim.

2020. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!