Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért tudnák eladni egy...

Mennyiért tudnák eladni egy teljesen hibátlan szürke felnőtt derékig erő női szövet kabátot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy márkás-e.

2020. dec. 8. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A képkuldes erre a leg praktikusabb feltöltöd és belinkeled ide (:
2020. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg! Az TUDNÉK.. NÉK!!

Végre nyugodtan aludhatok.

2020. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Bocsáss meg! Az TUDNÉK.. NÉK!!


Végre nyugodtan aludhatok."


Ez legyen a legkissebb gondod xd

2020. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12/13: szép álmokat!


[link]


Találtam egy hasonló kabátról képet, ugyanilyen gombok vannak rajta, ugyanígy helyezkednek el és ugyanígy van ilyen kötő biszbasz rajta csak minden szürke rajta. A hossza is ekkora csak az a cipzár nincs rajta, hanem két zseb lejjebb.

2020. dec. 11. 20:32
 15/18 A kérdező kommentje:

A másik téli kabát pedig ilyen, csak az enyém lime színű.


[link]

2020. dec. 11. 20:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos ezek a kabátok eléggé kimentek a divatból. Próbáld meg felrakni jófogásra vagy Vaterára, de sok pénzt nem fognak fizetni érte.
2020. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az elso talan 2 ezerert, az utolso max 500-1000 forintert mehet. Talan. Bar en inkabb ingyen odaadnam valakinek, tenyleg annyira keveset ernek, mivel mar kimentek a divatbol, hogy nem szorakoznek rajta. Ha meleg, akkor valakinek meg jol johet ingyen.
2020. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nemsokára leveszem a hirdetéseket és odaadom anyum munkatarsanak és gyerekeinek. Amúgy ezen kívül két zsák ruhát már adtam ingyen csak ezeket gondoltam hogy eladom hogy gyűjtések az én kabátom árába de a kutyának se kell :D
2020. dec. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!