Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok férfi rövidnadrágo...

Hol találok férfi rövidnadrágot ami rövidebb fazonú de nyúlik is?

Figyelt kérdés

[link]


Vettem egy ilyet, és tökéletesen passzolt, azt kivéve hogy mozogni nem nagyon tudtam benne :D Egy milimétert nem nyúlik az anyaga sajnos. Szóval ilyen combközépig érő, passzos rövidnadrág kéne, aminek nyúlós az anyaga. De nem olyan ami feszül, mint a leggings, csak nyúljon.


Erőemeléshez kellene, főleg a guggolásnál számít hogy nyúljon eleget, mert az említett nadrág gyakorlatilag az alsó ponton elvágta a combomat mivel teljesen "merev" az anyaga.


Akarok majd venni erőemelő mezt is valamikor, de jó lenne valami sima rövidnadrág is azért.


Köszi! :)



2020. dec. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vásárláskor kezeddel húzd szét, milyen feszes az anyag vagy próbafülkében csinálj guggolásokat és érezni fogod, hogy nyúlik-e vagy nagyobb méret kell
2020. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neten gondoltam, mert sajnos Salgótarjánban ló* sincs ahol ilyet találnék, de közben találtam egyet a decathlonban, ami jónak tűnt, és már úton van. Vagy jó lesz, vagy nem :D
2020. dec. 9. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben vettem ilyen gatyát. Nagyon jó anyaga van, mert nem tapad rám, de mégis nyúlik. Nagyon szeretem. Persze ott ki kell fogni, mert nem az állandó kínálat része. Én is kerestem már máshol hasonlót. Eddig nem találtam.
2020. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap hozza a postás, majd beszámolok milyen ha valakit esetleg érdekel :)
2020. dec. 10. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
fényképet is mutass róla, lécci
2020. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na megjött végre a cucc, és szerintem teljesen jó lesz. Passzol mint a másik, csak nyúlik is. Szabad a mozgás, és jól is néz ki szerintem. A dereka gumis, és elég feszesen tart anélkül hogy bekötném a madzaggal. Ha leguggolok egyáltalán nem csúszik le hátul. Ő lenne az:

[link]

[link]

2020. dec. 11. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem vetted fel? :-)
2020. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!