Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot hordjak ha...

Milyen nadrágot hordjak ha vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy mostanában amilyen farmerokat veszek, “leszorítanak” és még laposabb lesz bennük a fenekem meg vékonyabb a combom. Milyen anyagú nadràg vastagít? Vagy farmerben milyen vegyek? Picit nagyobb méretűt?
2020. dec. 10. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Örülj neki, hogy vékony vagy! Egy nagyobb, lötyögős gatyában lehet, hogy még vékonyabbnak néznél ki. Vagy csak idétlenül.

Ha nő vagy, vehetsz fel szoknyát is. Ha ragaszkodsz a farmerhez, ahhoz felvehetsz egy hosszabb, lezserebb felsőt, tunikát. De én a helyedben büszkén mutogatnám a vékony lábaimat!

2020. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon vékony vagyok, főleg mom fazonúkat hordok, mert kicsit kerekebb idomokat csinál de mégis látszik, hogy vékony a lábam.

A skinny farmerok nekem se állnak jól, pálcikaembernek tűnök benne.

2020. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
optikailag a vilagos szinek es mintas anyagok vastagitanak, nyugodtan hordj ilyesmit. illetve ne a sztreccses, hanem rendes, vastagabb farmer anyagot keresd. de jo megoldas lehet egy csinos, rovid szoknya is.
2020. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Higgyétek el csajok, van az a vékonyság ami már zavarhatja a tulaját, átérzem! :) Minél világosabb a nadrágod, annál jobban vastagít optikailag (tapasztalat). A feketében vagyunk a legropibbak :D Próbálj fel egy szürke vagy egy farmerszínű farmert, mindjárt jobban fog tetszeni amit látsz :)
2020. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Ha ezeket a színeket megfogadod, nyugodtan vehetsz fel szűket is, főleg ha abban érzed jól magad :)
2020. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha téged zavar hogy vékony vagy akkor jól mondták az előttem lévő emberek.

Esetleg még azt tudom javasolni, hogy olyan pólót hordj ami nem fentről lefelé, hanem balról jobbra csíkos és leèr a hasadig.

De viszont mondom ha te jól érzed magad vékonyan akkor hagyd a fenébe ezt a hogy néznek rám mások szöveget.

Öltözz kényelmesen és ennyi.

2020. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!