Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shellys acélbetétes bakancsot...

Shellys acélbetétes bakancsot honnan tudnék rendelni? Vagy olyat,ami hasonló minőségű? (10 soros)

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Shelly's bakancsot én se találtam de kinézetre talán ez áll hozzá közel: [link]


Nekem volt Trash bakancsom, semmi bajom nem volt vele. Ami még nagyon jó az a HD. Steelből meg annyi van, de az szerintem nem néz ki olyan jól, főleg nagy lábon mert iszonyat bumszli az eleje.

2020. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez kitűnő munkavédelemre, vasas munkákhoz.
2020. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
londonport.hu oldalon régen volt shellys
2020. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Srácok, ne írjátok már a Londonportot, mert megszűnt! Most Soul Secondhand a tulajdonos boltja.


Bemásolom egy másik válaszom töredékét, ha nem gond, remélem azért hasznosnak bizonyul:D


Nincs már magyarországi forgalmazója a Shelly'snek, illetve én úgy tudom, jó pár éve csak katonai célokra gyártanak. Kerestem én is egy ideje, de külföldi oldalakon sem találni.


De ne veszítsd el a reményt! ugyanis:


Nemrég én szereztem egy okés állapotút facebookról. Ha szerencsés vagy és picike a lábad, akkor nagyobb esélyed van rá, enyém 42-3 között mozoghat :D de 36-tól kb 40-ig szoktam elég gyakran látni facebook marketplacen.


Ajánlom figyelmedbe az "Acélbetétes bakancs...akinek van vagy szeretne" csoportot facen, be is linkelem (nem reklám, csak töltenek fel oda is):


[link]



illetve a rocker turkálóban is megfordulnak:


[link]


Illetve, ha írsz méretet akár itt, akár privben, akkor elküldöm, ha találok valamit, mert én kb. naponta nézegetem az eladó Shelly'seket, hogy még gyorsan szerezzek, amíg nem tűnik el mindegyik az országból :D



Gihádát és a Jajcicát ajánlom. Instagram és Facebook fiókjukat érdemes nézni, nemrég jött Ironside meg Shellys is, Martens is megfordul ott gyakran.


Emellett jófogás, vatera, facebook marketplace,gardrobcsere.

2021. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kihagytam, bocsi: a Lovebug Vintage is jó hely ahol akadhat, weboldaluk is van.
2021. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!