Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes farmer nadrágot...

Hol érdemes farmer nadrágot venni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, és szeretnék venni néhány új farmer (vagy akár egyéb anyagból készült) nadrágot, rég vettem már, de nem tudom hol érdemes, ahol nem 30 ezerért adnak egyet de azért megbízható, jó minőség, emellett nem a legvékonyabb nőkre szabott ruhák vannak :D

Neten már nézelődtem, de nem merek rendelni, mert vegyesek a vélemények egy egy netes webáruházról :/

Köszönöm szépen előre is a tippeket :)



2020. dec. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én a Sinsayben vettem sima egyszerü magasderekú farmert 2490Ft volt :D vettem egyet előtte is még tavasszal azóta sem szakadt el nekem bevàlt.:)
2020. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Én is a Sinsayra szavazok🥰 Mostanábán a legtöbb ruhám onnan vásárlom,valamit a gate shopról. Én imádom mind2őt. Én sinsayba Pesten szoktam az árkádba vásárolni. De úgyan úgy rendelek is, ha megtetszik pl 1 felső, úgyan úgy a gate shopról is rengeteget rendelek és nekem eddig minden méret tökéletes volt. Én úgy szoktam hogy a szűkebb fazonúból s/xs-t vásárlok, ami pedig ilyen bővebb stílus abból egy M-es méretet. A lényelg légy tisztában nagyjából a méreteiddel. A szállításról pedig annyit, hogy nekem általában 2-3nap alatt megjön.

Ajánlom, hogy nézz be a gate oldalára, most szupi akciók vannak!

2020. dec. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 a Gateshopból hány nap alatt jön meg a rendelés? Köszönöm a vàlaszod előre is ha olvasod:)
2020. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 kb. az is ilyen 2-3 nap😊
2020. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én a H&M-et tudnám javasolni. Szerintem 5 farmerom onnan van, gyönyörűen bírják sok év távlatában, az anyaguk szuper, strapabíró és gyönyörű színekben lehet kifogni őket. Ráadásul számtalan stílusú nadrág van, válogathatsz bőven. Legdrágább a 10 ezer forintos, de ha neked éppen olyan tetszik, akkor 6000-ért is vannak nacik, ha pedig sikerül akciósat kifognod, akkor 3000-ért is simán találsz. Szerintem érdemes adni egy próbát, én még sosem csalódtam bennük.

2021. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!