Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már közületek...

Valaki rendelt már közületek erről az oldalról? Szerintetek eredeti cuccokat árulnak?

Figyelt kérdés

[link]


Elég gyanúsnak tűnik nekem, hogy egy két cipő ára nagyon alacsony az eredeti nike oldalhoz képest.



2020. dec. 18. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Full kamu. 0 elerhetoseg az oldalon. Ez az elso dolog, amit mindig meg kell nezni.
2020. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, köszi. Barátnőmnek keresek egy cipőt amit csak itt lehet még kapni.🙁 De akkor offos.
2020. dec. 18. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem sűrűn járok a gyakorira, de már legalább ötödször látom belinkelve ezt a kamu oldalt, mindig más domainnév alatt. (Vajon miért váltogatják, nem is értem...)


Ha webshopból vásárolsz:


- megnézed, hogy van-e elérhetőség, lehetőleg magyar cím, mert nemigen fogod pl. Szlovákiába visszaküldeni a szajrét, ha nem jó

- ÁSZF/adatkezelési szabályzat van az oldalon? Ugyanis jogszabály szerint kötelező - ott a webshop mögött álló cég nevét is megtalálod

- bár nem garancia, de ha aktív a Facebook oldal, és nem szabálytalan nyereményjátékok, hanem rendes posztok vannak kitéve, az is egy jó jel

- Facebookos értékeléseket is érdemes olvasni, a negatív értékelést nem tudják kitörölni

- a cégnevet le tudod csekkolni a cégjegyzékben


És akkor még nem néztem meg az árakat, a termékeket.

2020. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: általában több domain néven is létre van hozva ugyanaz az oldal, hogy ha az egyiket lekapcsolják, még maradjon pár, ahol elérhető. Ezeket jelenteni kell az ugyfelszolgalat@naih.hu e-mail címen. Többet sikerült már ilyen módon bezáratnom.

Az adatkezelési szabályzatot úgy szokták kijátszani (ahogy ez az oldalon is látható), hogy be van másolva valami random szöveg, és látszatra elhiszed, hogy az hiteles, de gyakorlatilag nem az, mert semmilyen kötelező elem nincs feltüntetve benne.

2020. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, legközelebb nem teszek már fel ilyen kérdést 😂
2020. dec. 18. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igen, akinek van ideje az jelentse az ilyen oldalakat. Ki tudja naponta hanyan dolnek be nekik. Ha most itt nem kerdezed meg lehet hogy holnap mar siman rendelned is innen a csukat. Aljas parasztok.
2020. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent milyen cipot keresel? Hatha tudunk segiteni
2020. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami látszólag magyar oldal ás nem .hu domain-es illetve semmi információ nincs az oldal üzemeltetőjéről, azt kapásból el kell engedni.
2020. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nike air force 1 sage magasszarú csizmaszerű.
2020. dec. 18. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!