Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú karácsonykor?

Magassarkú karácsonykor?

Figyelt kérdés
Tervezgetem, hogy milyen ruhában leszek karácsony napjain. Szívesen lennék magassarkúban, de nem fura az otthon? Ti miben lesztek? 17/L

2020. dec. 21. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Otthon minek húznál magassarkút? Tönkreteszi a parkettát, kopog, kényelmetlen...
2020. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Mezítláb 🙂
2020. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
nekem nagyon nevetseges, amikor emberek otthon, bent a lakasban utcai magassarkuban illegetik magukat. en otthon zokniban vagy mamuszban/papucsban vagyok.
2020. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

De, otthon fura. Elképzelem, ahogy fekszem a kanapén, cipőben? Vagy anélkül? És ahhoz magassarkút húzok, hogy kimenjek a konyhába sütiért.


Ez nagyon jó, ezen most jól szórakozom. Slozira meg télikabátot húzok.

2020. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Én tavaly a szülinapi bulimon magassarkúban voltam otthon amikor átjött a nagycsalád, teljesen jó volt. Lehet idén is az lesz, picit hosszú a nadrág alja amit kinéztem
2020. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Ha olyan a ruhád amihez illik akkor viseld csak.
2020. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Én zokni+papucsban leszek, és egy vállalható fekete melegítőgatyában és egy mintás pólóban. Igaz, mi nem rendezünk bulit, de, ha lenne is, az a 5 ember, akit szabályosan meg tudnánk hívni, van annyira közeli kapcsolatban velünk, hogy láttak már zsíros hajjal, lyukas/festékfoltos ruhában is, szóval minek öltöznék ki? 😅
2020. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Én otthon papucsban, egyáltalán nem szeretnék beleborulni a halászlébe, illetve mi itthon a lakásban nem hordunk cipőt, csak szobapapucsot.
2020. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Otthol én papucsban,mamuszban vagy zokniban vagyok.
2020. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén, szerintem semmi baj nincs vele.

Mármint, mi kiskorunkban mindig kiöltöztünk a vacsi előtt, és most is csinosabb ruhát veszek fel. Különösen így a vírus idején, amikor sokan nem mennek sehova (én nem is mozdulok ki, csak boltba mert több veszélyeztetettel élek együtt), szerintem van akinek jó érzés, ha szépen néz ki. Bár nyilván nem úgy kell TV-zni meg egész nap nem kell abban lenni de szerintem simán fel lehet venni vacsihoz.

2020. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!