Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Történt már olyan veletek,hogy...

Történt már olyan veletek,hogy állatvédők leszólták valamelyik ruhadarabotokat,kiegészítőtöket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. szőrmét nem hordok, de bőr cipőim vannak. ha egy idegen ember bele akarna okoskodni, hogy mit veszek fel, elküldeném a .., mert semmi köze hozzá. ha egy barátom, rokonom szólna be, akkor megpróbálnék vele konstruktív vitát folytatni, de neki sincs köze hozzá, hogy mit miért hordok.
2020. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A táskámat meg a csizmámat szólták meg “biztos fájt neki” megjegyzéssel.
2020. dec. 22. 16:32
 3/10 Metionin ***** válasza:
91%
Nem pedig rendszeresen vesznek körül állatvédők. Igaz szőrmét nem hordok de van bőr bakancsom.
2020. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer vittem hazafele egy kiegészítőt (uv-fényes szúnyogirtót) és leszóltak, hogy tavaly nyáron is 96 millió áldozattal járt ez a kontrollálatlan szúnyogirtózás.
2020. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

igen.

az egyik vegán exosztálytársnőm jött nekem, hogy hogy merészelek állati szőrt viselni a testemen és mekkora szívtelen p*csa vagyok.

(turis kabát volt, műszőr :D)

2020. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Soha, és nagyon ajánlom az erre hajlamosoknak, hogy ez maradjon is így.
2020. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tozser válasza:
100%

Mielőtt válaszolnák neki, megnézném Ő MIT VISEL ÉS HORD!

Arra alapoznám azt amit válaszolnék neki..

2020. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legelvetemültebb állatvédő a környezetemben, ami abban nyilvánul meg, hogy vegán vagyok, de sose szólnék meg senkit az öltözködése miatt.
2021. jan. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
néha belefutok ilyen ügybuzgó emberkékbe, de általában visszakérdezek, hogy a csodálatos kőolajszármazék, egy szezont bíró cipőcskéjében milyen jogon bántja az én hűséges, kamaszkorom óta szolgáló piros bakancskámat... (jó, tudom, ne vegyem magamra, dehát emberekkel is ritkán tapasztalok ilyen hűséget mint ezzel a pár lábbelivel XD)
2021. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!