Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki márkab.uzinak lenni?

Ciki márkab.uzinak lenni?

Figyelt kérdés

Van Levi's farmerom, pólóm, ingem;

Pepe Jeans farmerom, pólóm;

Guess pólóm.


Azért ezek tényleg jobb termékek, mint az átlag cuccok. Szívesen hordom őket.



2020. dec. 26. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
+ Calvin Klein farmerdzseki :)
2020. dec. 26. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez még távol áll a márkabzitól hogy van pár középkategóriás cuccod. Szerintem az ott kezdödik mikor az összes pénzed luxusmárkákra költöd. De én azt sem nevezném így, mert szerintem fontos hogy adjunk arra hogy mi van rajtunk. És ha egyszer valaki megteheti miért ne tenné? Szóval a kérdésedre a válasz nem, és számomra nem is létezik olyan.
2020. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyes körökben nem ciki,hanem menő, pl azok akik szintén ezeket a márkákat veszik. Nekik biztos menő leszel.

Nekem meg lényegtelen, kb semennyire nem foglalkozom vele. Vedd azt ami jól esik és tetszik.

2020. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem
2020. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Amiket felsoroltál az nálam a tipikus "falusi gyerek megszedte magát a három műszakos gyári munkából/ausztriai mosogatásból, aztán most virít" kezdő szett.
2020. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Milyen kis harapós valaki, ma délelőtt :) Egyiken sincs öles betűkkel kiírva a márkanév, nem amiatt vettem, hanem tényleg jobb a színük, szabásuk stb.
2020. dec. 27. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha az már "harapósságnak" számít hogy az ember leírja az impresszióját, akkor tényleg az vagyok. :D
2020. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Aranyos, hogy van pár márkás cuccod, aztán te máris mekkora márkab.uzi lettél... Nem, ez nem ezt jelenti. Hanem amikor csak a márka érdekel, és csak ilyen cuccokat veszel, és felvágsz rá. De te most kb a semmire akarsz. Egy átlag embernek átlag keresettel simán van ennyi márkás ruhája, vagy még több. Ez semmi.
2020. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!