Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához és harisnyához...

Szoknyához és harisnyához milyen cipőt/szandált vegyek fel nyáron?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy zárt magassarkút, vagy balerinát, ha harisnyát is veszel fel. Szandálban látszani fog a harisnya varrása a lábujjaknál.
2020. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nyáron nem hordunk harisnyát,tehát abból indulj ki mint támpont.
2021. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Munkahelyre kell (a hari miatt gondolom, azt a legtöbb nő nyárra akkor vesz, ha kötelező)? Oda zárt cipő illik, körömcipő, balerina, mokaszin, oxford pl.

Ha te csak úgy szeretsz felvenni, akkor is szerintem zárt orrút vegyél, mert nyitott orrú cipőben nagyon hülyén néz ki a harisnya, a fazon lényege (szabadon levő lábujjak) is értelmét veszti.

2021. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs hogy valami kötelező.pláne egy elhanyagolhatóan vékony alig észrevehető haszontalan darab mint a hari.
2021. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Mit kötekedsz?

Felhomályosítalak, hogy de, nagyon is VAN olyan, hogy kötelező. Dress code-nak hívják és nagyon is létező jelenség pl bankban, irodában, szállodában, légiutas-kísérőknél stb stb helyen. Van, ahol pl fekete az előírás, na az meg baromira észre is vehető. Főleg ha nincs. De a testszínű is látszik közelről, hogy van-e az illetőn vagy nincs.

2021. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötekszem csak fáj ha birkákkal vagyok körülvéve.

Amiket felsoroltál állásokat ott vannak női nadrágok ahol aztán semmi nem látszik,hogy van e rajtad valami avagy sem.

Amúgy meg műszálas egészségtelen ruhát senki sem kötelezhet arra hogy más hordja.

Az a baj az emberekkel,hogy nem mernek összefogni az erőszakos dolgok ellen, most nem írom le a második anyanyelvünkön ez lenne a második ami zavar,de most arról van szó hogy mindenki csendben tűri a megaláztatást.

A ruha intim terület amihez senkinek semmi köze.

Ezt úgy tudjuk megvédeni hogy összefogunk és közösen megtagadjuk amit ránk erőszakolnak.

Egyszerre senkit nem rúgnak ki mert letérdel a cég.

Ha újakat vesznek fel akkor nekik is ezt kell tenni és akkor az a paraszt aki ezt kitalálta majd észbe kap.

Ilyen egyszerű.

2021. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igenis megszabják egy csomó munkahelyen, hogy mit vehet föl az ember. én irodában vagyok, s kötelező a fekete szoknya, harisnya (télen-nyáron), fehér blúz.én mondjuk nem is bánom, szerintem nő létemre illik nőiesen öltözni, s egy munkahelyen adni magamra.úgyhogy mivel pártolom ezt, nem is mennék vele szembe soha.
2021. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

7!

A te fajta birkákat össze kéne zárni és ezek dolgozzanak munkatáborokban.

Akik meg élvezik az állítólagos szabadságot azok meg fogjanak össze az ilyen elnyomó senkiházi munkahelyek ellen és mondjanak fel!

Aztán megnézném mit csinálna hirtelen az ilyen köcsög cég.

Csak hát tudod?! Egy országnak olyan a miniszterelnöke amilyen a népe!

Ez egy birka nép csak tűr csendben, minden esetben.

2021. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nyáron is hordok harisnyát, vannak ilyen iszonyat vékony 7-8denes harisnyák, alig érezni a lábon, viszont sokkal jobban néz ki benne. Testszínűből, ha jól választod meg az árnyalatot, és nem csillogó fajta, akkor van, h észre sem lehet venni a harisnyát.

Nyáron főleg balerinát, converse tornacipőt, néha sportcipőt szoktam használni. Illetve még szandit is. Annak annyi a trükkje, h úgy kell felvenni a harisnyát, h az elején a varrást nem a lábujjakhoz, hanem a lábujjak alá igazítani, így nem fog látszódni semmi belőle. Nyilván ez csak olyan harisnyával működik, aminek nincs vastagított része a lábujjaknál, csak a varrás. 32/N

2021. okt. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!