Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők táskamániája hasonlít a...

A nők táskamániája hasonlít a férfiak autómániájához?

Figyelt kérdés
Így tudnám megérteni férfiként, hogy egy nőnek miért fontos a táska.

2021. jan. 1. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen, Én például nem vagyok táska mániás, vannak táskáim jobb minőségű, drágák de a 90%át ajándékba kaptam különböző eseményekre. Előbb nézek meg egy szép autót mint egy táskát.
2021. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor te kivétel vagy.
2021. jan. 1. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasi ruha rendelkezik megfelelő méretű zsebbel amibe belemegy a kulcs, pénztárca, teló, maszk, kézfertőtlenítő...

Csajoknak kell táska, ha akarnak magukkal vinni kb bármit. Akkora zsebed van hogy kb egy rúzs vagy egy tampon fér el, és az is kiáll.


Táskám mindennapra egy darab van, amibe be van készítve minden, csak felkapom.


Ünnepi táskám kettő van, meg egy övtáskám. Ezeket futni meg bulizni hordom.

2021. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mi ebben is hátrányban vagyunk, egy pasinak nincs annyi kocsija, mint egy nőnek táskája.
2021. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Én utálom a női táskákat. Emlékszem, mikor kicsi voltam, mindig hülyének néztem anyáékat a táskáik miatt, mert kenyelmetlennek és túl picinek láttam őket. Ők mindig azt mondták:"Majd, ha nagyobb lesz, megérted." - na, ebből az lett, hogy kamaszkorom során sokszor volt rajtam válltáska (strand, színház, meg nyaralás alatti menstruáció miatt), de mindig azt vártam, mikor tehetem már le a táskámat.

Én megfogadtam, hogy van az az egyetlen egy darab válltáskám, ami idősebb, mint én (kb 20-22 éves), vigyázok rá, mint a szemem fényére (alig veszem fel) és ritka alkalmakon kívül mindenhova hátizsákkal megyek, amit sok évente fogok cserélni.

Szóval, nálam kb a nők 90%-a táskamániásabb és nem hinném, hogy ez valaha meg fog változni. 😅

2021. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5


Milyen kis aranyos vagy.

2021. jan. 1. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem feltétlenül igaz amit írtál
2021. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint?
2021. jan. 1. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem pont ugyanaz a kettő, de sokban hasonlít.
2021. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pl minden táskára allergiás vagyok, kivéve a crossbodyt. Azokat imádom <3
2021. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!