Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megbízható egy...

Szerintetek megbízható egy oldal lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Innen szeretnék egy motoros kabátot rendelni ( [link] /549-seventy-degrees-sd-jr55-fekete-neon-sárga-férfi-motoros-kabát-2117.html )

de elnezve az oldalt, hogy a legtöbb termék "160€" környékéről vannak "leárazva" ilyen 41€-s árra, nem tudom, hogy merjek e rendelni innen.


Nektek mi a véleményetek?


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kamuszagú. Először is ahogy te is írtad, a sok és nagy mértékű akció mindig gyanús, aztán ahogy nézem google fordítóval lett lefordítva az egész oldal (ha normális cég lenne, adnának arra, hogy rendesen le legyen fordítva), elérhetőséget se találtam sehol, .de az webcím, de magyaron kívül más nyelv nincs is (wtf?) és ahhoz képest HUF-ban nem is lehet megnézni az árakat, de 8 másik pénznemben igen....biztos nem rendelnék innen.
2021. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze... ja nem, ordít róla, hogy kamu
2021. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Utanvet?
2021. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utanvet sincs ahogy neztem
2021. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jaa, akkor nem rendelnek ismeretlen oldalrol sose.
2021. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, meg is fogadom.

Mellesleg még azt se értem, hogy a link szerint német oldalnak kellene lennie, de nagyon nem az.


Illetve mikor már elmegyek egészen a fizetési szándékhoz akkor már egy www.inuress.com oldal van a linkben.


Inkább megkeresem másik oldalon a kabátot.

2021. jan. 2. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hu ettől gagyibb oldalt régen láttam már.
2021. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!