Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól áll egy fiún...

Szerintetek jól áll egy fiún a fehér farmer? (14/F) Ha igen, akkor szerintetek tudok kapni turizóban? :D Mennyi forint körül lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy fiún kétféleképpen állhat a fehér farmer: vagy eszméletlen b*zisan, vagy csúcsszuperül. mindkét példát láttam már. ne legyen nagyon cső, egy picit, tényleg csak épphogy álljon el. másszóval: átmenet a cső és az egyenesszárú között. nem tudom, turiban lehet-e kapni, egy haveromnak Zarás van, ott szerintem olyan 8-10 ezer lehet.

14/L

2010. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Turiban nem nagyon láttam még fehér szűk pasifarmert (pedig szoktam a fiúcuccokat is nézni).

Ha kifogsz kilósban akkor az 1500 Ft körül van, de erre sok esélyt nem látok.


Viszont ha Pesti vagy akkor a Blahán ott a Terranova OUTLET ott szoktam látni fehér gatyát, amikor legutóbb nézelődtem akkor 3990 Ft- ba kerültek, és nagyon jól néztek ki.


Ennél kevesebbért nem nagyon fogsz venni.

2010. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan.
2010. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehér nadrágot én minden srácon utálom.
2010. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiún b*zisan áll. én föl nem venném, az egyszer biztos.
2010. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!