Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Boxeralsó szöszölés elleni...

Boxeralsó szöszölés elleni javaslatok?

Figyelt kérdés
A múlt héten vásároltam több ruhaboltban(New Yorker, H&M, Levi's) 1-1 boxeralsó csomagot, és az összes elég nagy mértékben szöszöl, tiszta fekete szösz lesz tőlük a nemi szervem, különösebben szerintem nem kell taglalnom ez milyen idegesítő lehet egy nővel való együttlét során. Van valami megoldási javaslatotok ez ellen? Természetesen mindegyik ki lett már egyszer mosva mielőtt felvettem, ezután fordult elő a probléma, szerintem nem olyan rossz minőségűek ezek a termékek, különösen a Levi's szóval elvárnám, hogy ilyen probléma ne merüljön fel. A ragacsos szösztekerőt amit ruhákra szoktam alkalmazni kipróbáltam a boxereken, de utána is ugyanúgy szöszöltek, szóval tudtok valami megoldást erre? Nálatok már felmerült ez a probléma? Textilborotvát érdemes lehet megpróbálni?

2021. jan. 3. 15:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Soha nem fordult elő ilyen velem, se olcsó se drága boxerrel :D

20F

2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ne ezt a szhart hordjad, a fecskékkel nincs ilyen gond és még kényelmesebbek is.
2021. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vásárolj talán más üzletben ezentúl boxert.
2021. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Várom az ajánlásokat :D Eddig 3 ruhabolt volt kipróbálva, ahogy említettem, így első körben 12 ezer forint kiadás boxerekre bőven elég volt :) Várom a következő hasznos válaszodat

2021. jan. 3. 23:31
 5/13 anonim válasza:
89%

Vegyél OEKOTEX minősítésű alapanyagból készült boxert. Magyart és ne kínai szart.

Már azok is Kínában készülnek amikkel bajod van.

2021. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Pl. ILLUSION, J.PRESS,

Bár anyag és ár tekintetében az előbbi jobb

2021. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A szöszölés oka, hogy megcsiszolják egy picit a textíliát feldolgozás előtt, hogy puhábbnak tűnjön. Ami nagyon puha anyagból van azt én már meg sem veszem. Az mind ilyen. És hamarabb ki is lukad.
2021. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fila márkájú boxer volt hogy nekem 1 hónap után kilyukadt. Viszont a Tesco F&F boxer több mint egy évig bírja. Nem mindig az a jobb ami drágább. 22/F
2021. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

használat előtt mosd ki és kimegy belőle a szösz. meg amúgy is úgy higiénikus... velem ilyen még nem fordult elő, pedig elég sokféle van, én szeretek több típust, színt, márkát hordani.

vagy pedig nagy boxert vettél és a farkad mozog benne és kidörzsöli a boxer anyagát

18 F

2021. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mackó Laci 2 válasza:
Az a Jpres az nekem szétnyult mindig. Az az illusion milyen? Hol vetted, Tescoban?
2021. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!