Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem romlott a ruhák minősége...

Girlll3 kérdése:

Nem romlott a ruhák minősége mostanában?

Figyelt kérdés
Rendeltem és egyre silányabb termékeket kapok, magas áron. Hogy látjátok?

2021. jan. 6. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Van olyan 10 éves nadrágom, ami még mindig szuper állapotban van, de az a nadrág amit tavaly vettem ugyanabban az üzletben, ugyanabból a márkából már a végét járja, jön szét a varratnál.
2021. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Azok a márkák, amiket plázákban lehet megvásárolni és népszerűnek számítanak (beszéljük akár fast fashion vagy “fél-luxus”, drágább dolgokról).

Lényegtelen, milyen árkategóriájú üzletbe sétálsz be, ugyanazokat a selejt anyagokat használják.

Persze, ki lehet fogni pár dolgot. Jellemzően az Inditex márkákban nem csalódom, de alaposan megnézem az anyagot, hogy elég erős-e, mielőtt bármit megveszem.

De az ilyen H&M, C&A és társai... egyszer kimosod, és máris szétbolyholódik.

2021. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos de. 6-7 éve gyönyörû gyapjú pulóvereket lehetett kapni a zarában, h&m-ben, fast fashion áron. A mai napig használom õket és jó állapotban vannak.

Manapság egy 100% pamut pólót alig találni, ha igen, azt is horror áron.

2021. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!