Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Belebújós (férfi) mokaszinhoz...

Belebújós (férfi) mokaszinhoz szabad zoknit felvenni?

Figyelt kérdés
A szandál-zokni tiltott, nagyjából. Magamtól arra se jöttem volna rá, tehát nincs túl nagy érzékem ehhez. Sajnos mezítláb általában büdös lesz a lábam a cipőkben, mindenféle "lábkezelést" meg nem vágyom alkalmazni.

2021. jan. 9. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Mokaszinhoz legfeljebb titok zoknit..

De a mokaszin a létező legférfiatalanabb cipő

2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Titokzoknit igen, de a mokaszin a kialakítása miatt inkább nem az a téli viselet.
2021. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem télre kell. De mondjuk most van inkább leárazva meg most jutott eszembe. Rövid nadrághoz az is illik.
2021. jan. 9. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mokaszin csak az indiánoknak áll jól.

Mindenki máson ßuzis. Zoknival is, meg anélkül is.

2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként arra a cipőre gondolok, ami lehet akár szövet vagy ilyesmi is. Most ne a hasított bőr cuccokra gondoljatok csak. Akkor nevezem vitorlás cipőnek. Webshop mokaszint ír.
2021. jan. 9. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Bolondok vagytok, akik azt írják, h b.zis vagy hogy nem férfias.

Amikor egy férfinak izmos vádlija van és az persze még kellően szőrös is (nem, nem az a Han solo féle, hogy bőrt szinte nem látsz, mert annyi a szőr), akkor nagyon jól tud mutatni!

2021. jan. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! De valójában kicsit inkább valóban a "vitorlás cipőre" gondoltam. De még úgy is feltehetem a kérdést, hogy szandálon kívül milyen férfi lábbelihez "tilos" zoknit húzni?
2021. jan. 11. 08:25
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként, hogy a kérdésre választ adjak, mokaszinhoz és vitorláscipőhöz kifejezetten nem szokás zoknit húzni, mert nagyon előnytelen és hülyén néz ki. Titokzoknit lehet és szoktak is húzni, de akkor olyat kell venni ami tökéletesen passzol a méretéhez, mert ha kilóg kicsit akkor az is hülyén néz ki.
2021. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem nagyon veszek ilyesmit, mert bepállik benne a lábam (volt már amolyan bőr szandálcipőm (márkás), de fél nap alatt halálosa büdös lett, pedig előtte mostam lábat is direkt, mindegy... nem tudom, miért néz ki "hülyébben" a sportcipőből kilátszó zokninál, de azért is kérdezem, ezek a fura divatszabályok nem mindig érthetők nekem, egy egyszerű srác vagyok :)
2021. jan. 11. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

"nem tudom, miért néz ki "hülyébben" a sportcipőből kilátszó zokninál"

Egy szóval sem állítottam, hogy hülyébben néz ki a sportcipőkből kilátszó zokninál, ahogy azt sem, hogy jobban. Mindkettő megoldás nagyon gáz. A 90es években volt szokás így hordani, de ma már nem menő, hanem egyenesen nevetséges.

A lábszagról meg annyit, hogy mint írtam is, ha titokzoknival hordanád akkor nem pállna be, hisz nem a bőröd érintetik a cipővel. Ennyi az egész, halál egyszerű.

A divatról meg csak annyit, hogy nem baj, ha egy egyszerű srác vagy :) Nem is kell a legmárkásabb holmikat vagy csilivili cuccokat felvenni. Filléres ruhákból is fel lehet öltözni igényesen és atomdrága ruhákkal is igénytelenül. Az egész nyitja szerintem, hogy stílusosan hord a ruhákat és legyenek összhangban. Pl. Én nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek amikor meglátom a bőrcipőből kilógó vádliig érő zoknit na meg a térdentúli rövidnadrágot, annál röhejesebb nincs a világon.


Na ez egy kicsit hosszúra sikerült, de szerintem benne van a lényeg. :D

2021. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!