Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mentél már haza cipő nélkül,...

Mentél már haza cipő nélkül, a magassarkúddal a kezedben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kisse felfaztam de sok valasztasom nem volt
2021. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Még jól megúsztad, jó hogy nem fagyott le a lábujjad...

Biztos fájhatott.

2021. febr. 4. 13:03
 23/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem ereztem akkor de masnap nem volt kellemes. Magassarku cipo volt ugyhogy hulye nezett volna ki hogy egyik labon az van a masikon meg semmi. Es meg annyi szerencsem sem volt hogy vastag harisnya lett volna rajtam. 20 denes volt ami sokaig nem birta. Gondolhatod egy par perc utan abbol is mi lett es milyen sorsra jutott az utcan. A tobbiek meg jot mulattak rajtam
2021. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer,mert letört a sarka:/

Kissé érdekesen neztem ki hazafele menet:D

2021. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Metionin ***** válasza:
100%
Érettségiről igen. Anyám nem engedte hogy elmenjek csukában és majd ott átvegyem, mert "meg kell szokni a magassarkút" - szegény olyan illúziókat kergetett, hogy majd egyetemen úgyis abban kell járnom, hiszen tanult ember hogy menjen már ki laposban (lesett aztán az évnyitón amikor a professzor bejött converseben xD) szóval az amúgy is bűnrossz, vékony sarkú, szintén anyám által konfirmálásra vett magassarkúmban kellett mennem. Már akkor vettem le, ahogy beléptem a suliba, az utcán rajtam volt, buszon megint le :D amikor hazaértem, a buszmegtől a házig az út mellett a fűben tettem meg az utat cipő nélkül. A többi napra pedig váltócipőben mentem el és csak bent vettem át a magasat (az ominózus napon a váltót tettem a táskába de anyám kivette amikor nem láttam).
2021. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, iskola után. Sajnos nem vettem figyelembe, hogy a hazajövős buszmegálló jóval messze van, mint a reggeli.
2022. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 NTBS ***** válasza:
Fiúként soha.
2023. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem, pedig volt, hogy mar elegge fajt.
2023. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!