Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi férfi farmert hol...

Ilyesmi férfi farmert hol tudnék venni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló slim farmert keresek, a tucatüzletekben (zara, bershka stb.) csak ezek a skinny cuppanósok vannak, ami férfiasnak nem igazán nevezhető.



2021. jan. 13. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
H&m Reserved,house
2021. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Öregapám részlegen keresd, ott vannak az ilyen öregember fatyák.

Melesleg miért kell mindég férfiasnak lenni?

A nők boyfriend farmerjai nőiesek? Ők sem akarnak mindég nőiesen kinézni.

2021. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 11:10-es! Meglesem őket.

Neked meg a véleményedet 11:35-ös. Nem mondtam, hogy bárkinek is így kell öltöznie, pusztán csak én keresek ehhez hasonlót. Ha fiúként vonzanak a női ruhák, női öltözködés, arra is létezik egy kifejezés.

2021. jan. 13. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég lett volna a fő cím is! Te fejtetted ki ezekről a nadrágokról a véleményed.

Én erre reagáltam.

Nem vonzanak a női ruhák, ezeket a férfi osztályon árulják, abból a célból hogy mindenki megtalálja azt a stílust amit kedvel.

De tudom szerinted minden pasinak egyformának kellene lennie olyan galyákba amiket linkeltél. (Tele fosott búvárruha feeling)

2021. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ahogy aztán te is kifejtetted a véleményedet az általam linkeltről. És ezzel nincs is semmi baj, szólásszabadság meg miegymás.

De akkor még egyszer: senkinek nem mondtam meg, mit és mikor hordjon, nem tudom minek ez a felesleges balhé kreálás. Azt veszel fel, amit akarsz, de az viszont kétségtelen, hogy az öltözködésre vonatkoznak társadalmi normák, illemek, és elvárások. Ilyen az üzletembereknél az öltöny, a munkásembereknél a munkaruha. Nem hallottam még a mekiben dolgozót amiatt pattogni, mert neki mekis egyenruhát kell hordania, és nem vehet fel olyan pólót amilyet szeretne. De nem csak a munkában, a hétköznapi életben sem illendő felvenni bármit, bárhova. Iskolába, vendégségbe sem mész melegítőszettben, mert illetlen. A férfias, és nőies ruha/öltözködés fogalmának létét sem vonnám kétségbe, ezeket is a társadalmi elvárások szabják meg. Skóciában a szoknya férfias viselet, míg Magyarországon nem igazán fognak rád jó szemmel nézni, ha férfiként szoknyában mész állás interjúra. Nekem is volt egy időszakom, amikor ezeket a passzos szakadt farmereket hordtam, majd kinövöd te is.

A kérdésemre továbbra is várom még az ötleteket!

2021. jan. 13. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak azokkal lehet megtenni hogy egyenruhát vegyenek fel aki birka.

A magyarok többsége az, ezt igazolja a kormányunk is.

Én olyan ruhákat veszek fel ami nekem tetszik, ettől lesz egyedi az öltözetem és nem sablonos, egyenruhás.

Abban had javítsalak ki, hogy Skóciában nem szoknyában járnak a férfiak hanem KILTBEN!

A kettő teljesen eltérő, a buták ezen meglepődnek de ezzel a tudatlanságukat ékesítik, gondolom te is ezt a tábort erősíted a válaszod alapján...

2021. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A válaszaid alapján elég fiatalnak tűnsz, bizonyára otthon laksz még, nem dolgozol, és a szüleid eltartanak. Könnyű így lázadozni, meg ellenállónak, renegátnak képzelni magadat. Majd ha egyszer elkezdesz dolgozni, kíváncsi leszek, mennyire fogsz a munkahelyeden amiatt pattogni, mert nem vehetsz fel akármit. Megsúgom: még energiád sem lesz rá, nem hogy késztetésed. Ha mégis, azzal a lendülettel rúgnak majd ki a fenébe.

"A kilt hagyományos skót, térdig érő férfi szoknya." - A wikipédia első mondata. Persze biztos az angol és magyar wikipédiát is buta birka emberek írják és ellenőrzik. Mindenki buta, birka ember, aki nem ért veled egyet ezek szerint.

Érdekes felfogás.

2021. jan. 13. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogódszkodj meg legyél szíves!

45 éves vagyok, megtehetem hogy ilyen legyen a felfogásom mert azt mindenki utánnam csinálhatja amit én.

Jó szakmát szereztem, nem az egyetemen melegedtem mint a mai fiatalok, hanem kétkezi munkával szereztem meg mindenemet amim van.

Nekem nem büdös a munka mint a mai nyápickáknak..

Soha nem volt főnököm, sosem alázkodtam meg senkinek.

Skóciában négy évet éltem, dolgoztam, talán kicsit többet tudok a skót szokásokról, emberekről, mint ez a wikipédia...

A cnn is hazudik.

2021. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A New Yorkerben szoktak lenni ilyenek. Legalábbis a párom ott szokott venni magának a munkába (pincér) ilyen slim fit gatyákat.
2021. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!