Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik nagyobb üzletben lehet...

Melyik nagyobb üzletben lehet skinny lehetőleg csak csípőig felhúzható férfi nadrágot kapni?

Figyelt kérdés
(Tehát csípőnadrágot)

2021. jan. 13. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
csak női nadrágból gyártanak magasított fazonút tesó :DDD férfiban még szerencsére nincs ilyen divat és nem is lesz :D
2021. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
2021. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
de vannak férfi magasított fazonú nadrágok. Árkádba bármelyik üzletbe vehetsz nadrágokat de úgy hord a nadrágot kérlek hogy ne lógjon ki lllik belőle mert azt öreg nénik nem szeretik és rád kajabálnak hogí mit képzelsz úriember létedre lógó xd érted
2021. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

De férfi létedre miért akarsz skinny nadrágot? Értem én ezt a marha nagy "fogadjuk el a másikat olyannak amilyen" dumát, de basszus, férfi vagy...

Érted, elnyomja ami a lábad között van, nem hiszem, hogy az jó dolog, bár nőként erről nem sok fogalmam lehet :) Na mindegy, te dolgod.

Amúgy szerintem ennyi erővel simán vehetsz akkor női nadrágot is, bármelyik üzletben találsz női skinny nadrágot, olyat is, ami csak a csípődig ér. És hát, egészségedre! :D

2021. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Férfiben olyan igazi super skinny csípőfarmert még elég keveset láttam. Nekem van egy ilyen ami elég alacsony derekú, azért nem teljesen annyira mint egy női, de a férfi farmerok között nagyon alacsonynak számít. Én kínaiban vettem pár éve még.


Nőiben viszont nagyon jókat lehet kapni, egész alacsony derekúakat is. Ilyenem is van, szeretem hordani, de csak jó időben, mert ilyenkor fázik benne a derekam. Amúgy az a tapasztalatom, hogy nőiből egész jók vannak, néha sokkal jobbak mint a férfi gatyák, érdemes köztük is nézelődni. És igazából nem látszik különösebben hogy az női, legfeljebb hogy kicsit kisebbek, és csajosabbak a farzsebei egynémelyiknek, de lényeg hogy bátran hordható fiúknak is. Főleg hogy fenék részen legalább biztos nem lógós, hanem ott is passzentos és feszes ahogy kell a rugalmas anyagnak köszönhetően. :)

2021. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

#5

Fúj :D

2021. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

1!

Ha már ide jössz böfögni, először értelmezd a kérdést!

Nem magasítottat akar a kérdező hanem csípőig érőt.

Vagy az anatómiával nem vagy tisztában? Tesó!


A 3-nál ugyanez áll fennt.

4!

Ti nőként miért vesztek fel férfi ruhákat?

Baggy,tomboy, és még sorolhatnám milyen bőszárú nadrágokat.

Vagy férfi acélbetétes bakancsot???


Mivel nő vagy ezért a buta kérdésedet megmagyarázom!

Semmit nem nyom el jobban egy ilyen nadrág mint egy szűk boxer amit ti annyian preferáltok férfiakon.

Mert tudod ez nyúlós anyagból van mint a boxer amit az imént említettem.

És tudod vannak férfiben is super skinny farmerek, nem kell a női osztályra tévednünk úgy mint ahogy ti a férfire szoktatok.


6!

Ezt a komnentet a férfi ruhát viselő nőknél is igyekezzél megtenni!

2021. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. kedves utolsó 7-es. azt az arrogancia képedet mért vagy ilyen pimasz tiszteletlen mindenkivel? Én csak annyit mondtam hogy jobb ha bő nadrágot vesz fel , mindegy hogy nő vagy férfi a kérdező. A bő ruha kénylemesebb mint a szük e mind két nemnek fontos hogy olyan ruhákat hordjon ami kényelmi szempontból jóób. A skynny meg tapadós feszület ruháktól neki betegésget lehet kapni és az orvos is azt fogja mondani hordjon bő nadrágot egézségi szempontból. egy szük ruhának mi értelme van a divattervezők számára akik gyerekesek és maguknak várják el az üzleti kört. Amúgy felnőtt férfi vagyok nem holmi kisfiú meg hetero így offos vagy az én szememben.
2021. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
heteske ne osszad az észt inkább légy férfi és ne b*ziskodj
2021. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#7: első vagyok, pont azt mondom, hogy nincs férfiból magasított így felesleges a kérdés mert ugyis az összes ami a boltban lesz az csípőnadrág.


barom.

2021. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!