Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Háda üzletek nyitva vannak...

A Háda üzletek nyitva vannak a covid alatt, korlátozott, hogy hányan mehetnek be egyszerre?

Figyelt kérdés
Néhány új inget és nadrágot szükséges vennem. Már rég voltam ruhaüzletben. Ha nyitva vannak van -e sorban állás az üzlet előtt, mert korlátozott számú embert engednek be? Vagy nincs nagy tolongás, forgalom mostanában az efféle üzletekben?
2021. jan. 16. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs tolongás, még a hó elejei készletfeltöltés első napján sem. Corvin plaza, lurdy, campona - alig voltak
2021. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
alig lézeng egy pár ember mostanában a boltjaikban. szerintem pofátlanul drágák lettek.
2021. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
#2 Drágák lettek tényleg, főleg így, hogy most a leárazásokon új ruhát kapni annyiért, amennyiért ők a használtat árulják már. :(
2021. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
És egyre gyengébb márkák vannak, szinte csak primark, hm és hasonlók. Pár éve még nagy márkák cuccait vettem, újszerű állapotban, áruházi cimkéset is.
2021. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem vagyok ezzel egyedül... egy ideje nem vásárolok náluk, valami félrecsúszott az árazáskor, új ruhákat veszek ugyanannyiért.
2021. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

#5: totál észnélküli az árazásuk: egy HM-es póló pl. ugyanannyi, mint egy (véletlenül becsúszott) jobb márka. Ráadásul ez az ár kb. ugyanannyi, mint a HM-ben vadiújan.

Pár amcsi márkát (Hollister, stb.) kiemelnek - gondolom a válogatók erre ki vannak okosítva - és jól fel vannak árazva, ugyanakkor ha szerencséd van, ennél sokkal jobb minőséget (német premium márkák) kifoghatsz a HM árában.... Mert az nem olyan hájpolt márka. De akik ismerik, azok tudják hogy kiváló minőség.


Nem tudom, mennyire jó stratégia az árak felnyomása a csökkent keresletre válaszolva...


Azt meg aztán végképp nem értem, hogy akik továbbeladásra viszik, azoktól kik veszik meg az árréssel megfejelve....


Van pár ismert arc, akik a hó elejei nyitáskor zsákkal szedik ki a legjobb márkákat.

2021. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezen mindég nagyot röhögök mikor kiírják,hogy hányan lehetnek bent egy helyiségben, aztán a buszon,villamoson meg egymás nyakába lihegnek.


Ebből sem tűnik fel senkinek,hogy kamu az egész?

2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
94%
Nyitva vannak és nincs megszabva hogy hányan lehetnek bent. Viszont egyet kell értenem az előttem írókkal abban, hogy mostanság elég kaki lett a háda pedig régebben a kedvenc boltom volt. 3-4 éve szinte az összes ruhám a cipőn és fehérneműn kívül onnan származott, címkés márkás, jó minőségű darabokat túrtam amik a mai napig megvannak. Úgy 1-2 éve meg nemcsak drágább lett de a cuccok sem olyan jók már, egy fast fashion leárazáskor jobban járok már. Kár.
2021. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!