Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cartier Love karkötőt csak a...

Cartier Love karkötőt csak a férfiak szoktak venni a párjuknak vagy a nők is maguknak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Akinek tetszik, az biztos vesz magának is. Véleményem szerint Mo.-n biztos nem gyakori, hogy férfiak fél millás karkötőt vesznek ajándékba, nők is ritkán vesznek maguknak ilyen árkategóriában ékszert maguknak.
2021. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Nem feltétlen, én ismerek olyat is, hogy apuka vett a három lányának.
2021. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Cartier Love karkötőnek pont az a lényege... Nevében is benne van. Love. Olyantól kapd, aki szeret. Egyedül fel sem tudod rakni. Csavarhúzó kell hozzá (amit adnak), hogy felvedd, és levedd, meg még egy valaki aki felrakja és leveszi. Önmagában nem jön le, mert annyira passzos, nem tudsz kibújni belőle. Ez is az összetartozást, illetve az elköteleződést szimbolizálja.


Magadnak venni ilyet szerintem kicsit szánalmas kategória :D.

Akkor minek veszed? Milyen love-ot, meg milyen összetartozást akarsz megmutatni?


Ez egy szimbólum. Nem a tetszik-nem tetszik kategória. Kicsit ez olyan, mintha nekiállnál sábezdeklit hordani, mert neked tetszik. Vagy mintha pogányként rózsafüzért hordasz, mert tetszik. Vagy ha tennél csak úgy egy lakatot a szerelmes hidakra, mert neked tetszik.


Ugyan úgy egy Cartier Love karkötő a szerelem / szeretet (apa-lánya?), összetartozás, elköteleződés szimbóluma. Jelentés nélkül tré.

2021. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem magamnak akarok venni, sőt senkinek, férfi vagyok. Tetszik egy nő, akinek 2 db ilyen típusú karkötő van a kezén, azért tettem fel a kérdést. 2x tettem fel, a másikban le is írtam, csak arra nem jött értelmes válasz. Már tisztán látok azóta https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..
2021. jan. 20. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt kérdezted, szoktak-e venni maguknak :D. Illetve első is leírta, hogy akinek tetszik, az vesz magának.


Nyilván lehet venni magadnak. Semmi nem tiltja. Csak ezáltal teljesen értelmét veszíti az egész karkötő, amit képvisel :D.


De látom kaptam a 0-t az igazság miatt :D.

De ezek tények. Bárki rá tud keresni... Még a Cartier hivatalos honlapján is ez van leírva. "The universal symbol of love..."

És: "The screw motifs, ideal oval shape and undeniable elegance establish the piece as a timeless tribute to passionate romance"


Szóval nem a levegőbe beszélek. Mégis kapom a 0-t. Tipikus gyakorikérdések...


Bárki aki ért hozzá, az tudja mit jelent...

Na innentől kezdve szerintem saját magából csinál hülyét, aki megveszi magának csak úgy.

Nagyjából olyan, mintha veszel magadnak egy Million-Rosest, mert tetszik... Pont annyi értelme van :D.


Ez tipikusan az a tárgy, amit adni szoktak másnak, nem pedig önmagunknak megvenni. Vannak ilyenek. Lásd, virágcsokrok. Szerelmi tárgyak (pl. Cartier Love karkötő ugye...). Szívecskés bon-bonok, satöbbi satöbbi.

2021. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külföldi oldalakon elég szép számban akadnak nők, akik arról írnak, hogy maguknak vettek, esetleg azt fontolják, hogy vesznek maguknak.


Lényegében ez is csak egy semmitmondó marketing szöveg amivel árulják, de úgy tűnik jól működik, ha ilyen komolyan veszi valaki. Ez csak egy tárgy.

Ennyi erővel bármilyen ékszert lehetne azzal a szöveggel árulni, hogy a szerelem kifejezése, és csak a szerelmedtől lehet ilyet kapni. Ettől még vennének maguknak is ékszereket az emberek.


De ismét csak ott tartunk, Magyarországon biztos nem sokan vásárolnak ilyesmit. Sem ajándékba, sem saját elhatározásból.

Én rosszindulatú sem akarok lenni, a kérdező ismeri (már ha ismeri) a szóban forgó nő anyagi helyzetét. Én inkább tartom valószínűbbnek, hogy kapta. De nem a reklámszöveg, hanem az ára miat...

2021. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!