Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti hol vesztek...

Lányok, nők! Ti hol vesztek ruhákat, cipőket, ékszereket, táskákat? Melyik a kedvenc boltotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Én nem lány vagyok de még nem is nő de azt tudom hogy a barátnőm bemegy minden boltba és ami megtetszik neki azt megveszem/megvesszük neki.
2021. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Cipő és táska most már ecipo, régen deichmann.

Ruha vegyesen. Bonprix, mohito, orsay, reserved. Nagy ritkán h&m.

Ékszert nem hordok, de ha hordanék akkor glamiran választanék valamit.

2021. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Van két bolt a városba ahova bemegyek.Bugyit megint egy helyen,zoknit:kínai,calzedonia,h&m,mikor milyen kell.A legtöbb ruhámat a Blue Nature webshopjából rendelem,cipő:bőr cipő(Bercolini,néha ccc).

Táskám egy van a kínaiból.Fülbevalót a Bijou Brigitte-ből.

2021. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ből csak rendelel, Takko, cropp, sinsayben szeretek császkálni de onnan nem igazán vásárolok. Cipő CCC vagy Deichmann. Ékszert nem hordok.
2021. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a cipők CCC, Deichmann, Sportdirekt-ből vannak.

Táskák: Aliexpress, Reserved.

Ruhák: New Yorker, Tally Weijl, H&M, Reserved, néha kínai.

Ékszerek: a fülbevaló, órák Aliexpress-ről vannak. Más ékszert nem hordok.

2021. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Rengeteg ruhám turis, ezeket Hádából vettem évekkel ezelőtt, mostanság már nem igazán találok. Vannak ruháim H&M-ből, Croppból, Sinsay-ből, itthonra vagy sport cuccot a Gate webshopról szoktam. Néha leárazáskor alternatív webshopokból pl. emp. Több pólóm Qwertee-ről származik, szintén leárazáskor gyűjtöttem be őket. Táskám van turis, egyedileg készült, Croppos és egy rég megszűnt alter boltos (Amsterdam shop volt a neve, anno onnan is de sok cuccom volt *nosztalgia*). Ékszernél a végleteket képviselem, vagy filléres cuccok wish-ről vagy kézműves emberkék jódrága cuccai. Cipőknél változó, a szokott fekete tornacsukám meg a szandáljaim mindig kínaisak, de van cipőm H&M-ből, Croppból, bakancsaim Londonportról és a szlovákiai rendelős oldalakra is rákaptam pár éve.
2021. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Tezenisben szoktam gyakran vásárolni, nem csak fehérneműt, hanem felsőket leginkább, de van onnan nadrágom meg kardigánom is. Meg mostanában About You-ról szoktam még rendelni.

Cipőt attól függ. Általában edzőcipőket hordok, azokat márkaboltokban, de nyári cipőket CCC-ben, Deichmann-ban.

Táskát és ékszert nem veszek olyan gyakran, hogy legyen erre bevett boltom.

2021. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában már szinte csak high end termékeket vásárolok. Vagy márkaboltban, vagy a Heavenben. Ha pedig rendelek akkor vagy a hivatalos oldalról, vagy néha AboutYouról.
2021. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ékszereket nem hordtam eddig, idén viszont szeretnék beszerezni párat (nyaklánc, karkötő), illetve egy órát is.

Mostanság Orsay-ből vásároltam, ill. van pár cuccom a H&m-ből, Envy-ből is. Elvétve van 1-1 Amnesia, Mayo darabom, de utóbbi márkánál inkább a kabátokat preferálom (nem az agyoncsicsázott kabátokat persze). Ezek a márkák a felsőimre vonatkoznak.

A szoknyáim többnyire Stradivarius-ból és Bershka-ból valóak, nekem az Orsay túlméretezett. Nadrágot ritkán hordok, van kb 8 farmerem, ezek szintén Stradiból, Bershkaból és Tallyból vannak (utóbbi nekem nagyon kínai, de az egyszerűbb farmereik szerintem jók).

Egyberuháim H&m-ből, Orsay-ből vannak, de van egy passzentos kis feketém, azt például egy olasz üzletben szereztem. Envy márkájú ruhám is van, illetve Rouge.

Cipőt általában CCC-ből vagy Humanic-ból szerzek be, de tervben van, hogy körbenézzek Cipőfalván is.

Táskáim szintén CCC-sek, illetve bőrdíszműs boltokban szoktam körbenézni.

Bocsi, ha nem voltam összeszedett. :D

2021. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
43%

Nem érdemes nagy cégektől venni, mint pl. a H&M, mert általában azokat olyan emberek készítik, akik a munkájukért a minimálbér felét se kapják meg (nyilván külföldön), vagy gyerekek, ami rosszabb. S ha erről most az jutott eszetekbe, hogy milyen jó, támogathatjuk a rászorulókat... akkor tévedésben éltek. Mert a pénz a cégtulajokhoz vándorol, nem az emberekhez.


Vásároljatok inkább turkálóból, rengeteg jó cucc van ott is (H&M is, meg minden nagy márka megvan), csak kicsit keresni kell. És sok esetben a minőség is jobb.

2021. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!