Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok olcsón, jó mom...

Emberkee01 kérdése:

Honnan tudok olcsón, jó mom jeanst rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendelni szeretnék mom jeans típusú nadrágokat egy megbízható, magyar oldalról. Nem szeretnék tizenezres nadrágokat venni, szóval az sem lenne baj, ha valami olcsóbb oldal. Nyilván lehet drágább is, de ha az ember 6-7 nadrágot szeretne venni nem szívesen költ el egyben kb. 60000 forintot.

Számomra fontos lenne, ha nem foszlana az anyaga 3-4 mosás után és ha lenne visszaküldés.

A válaszaitokat előre is köszönöm!;)



2021. jan. 18. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a pull&beares mom jeans nadragjaim nagyon jok, minosegi nadragot nem fogsz 6-8 ezer ft alatt kapni
2021. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nő ilyet nem hord.
2021. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyél már nő, és ne egy kis nevetséges búzavirág.
2021. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aki normális válsazt adott annak köszönöm.

Aki pedig azt írta, hogy ,,nő ilyet nem hord"

1 ki kérdezte, hogy a nők mit hordanakbés mit nem? Mert én nem emlékszem rá

2 nincs megszabva, hogy a nők mit hordthatnak és mit nem.Egy nő nem attól lesz nő, hogy köldökig kivágott felsőt és picsagatyát vesz fel.Egy nő úgy öltözködik ahogy akar.Az is nő aki cigizik, aki minden buliba részegre issza magát, az is nő, aki e girl, ha egyáltalán tudod, hogy mi az.Én az indie girl stílust képviselem, én is nő vagyok.A transzneműek is nők.

3.Az a neve, hogy mom jeans, ami angolul tudod mi? Anya farmer. Szóval farmer anyukák számára.Mert ez a nadrág típus akkor volt "divatban" amikor a te anyad fiatal volt. És szerintem te is nőnek nevezed az anyádat. Ha nem akkor az a te bajod. Ha ez a nadrág férfinek lett volna kitalálva akkor az lenne a neve, hogy dad jeans, engem akkor sem érdekelne, akkor is ugyanúgy hordanám.

És aki ilyet ír az nincs tisztában az élettel és csak egy gerinctelen f@sz.Nem is neveznélek embernek.

Szóval én tudod mit tanácsolok neked?

Legyél egy értelmes, valamira jó ember.Köszönöm!( ˘ ³˘)♥

2021. jan. 19. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Reservedben meg Mohitoban akciósan is vannak most (4-5 ezer Ft). Nekem is van onnan, jó masszív anyaga van.
2021. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen igazad van, sose hallgass ilyen emberekre, csakis azt hord ami NEKED tetszik :)
2021. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

De nagy az egyetértés!


Itt meg lehet ekézni a fiúkat, igaz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt külön kérdés van arról hogy a skinny farmer nem férfias!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


A kommentelők nagyon "kedvesek" voltak!

Ez ugye nem baj mert férfiakról van szó.

2021. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!