Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az Orsay ruhái...

Szerintetek az Orsay ruhái melyik korosztályhoz passzolnak leginkább?

Figyelt kérdés
22 vagyok, de kevés korombeli vásárol az Orsay-ben. Ez nyilván stílus és pénztárcafüggő is, de érdekelne a véleményetek.

2021. jan. 20. 17:27
 1/10 anonim válasza:
84%

Én 16 vagyok, én is szoktam ott vásárolni, és a barátnőim is, de viszont anyukám is. Szóval szerintem ez nem korfüggő. De általában 25-től 50 éves korig a leggyakoribb életkor a vevőknél.

Remélem tudtam segíteni

2021. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kb 20-35, egyetemisták, fiatal irodai dolgozók stílusa nagyjából. Inkább elegáns vonal, a lazább/bulizós/sportos irányzatot nem annyira képviselik, de nem csak alkalmi ruháik vannak, egy farmer meg egy orsay blúz szerintem teljesen átlagos viselet hétköznapokra.
2021. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár bőven van kivétel, mivel átlagosabb ruhákat is árulnak (meg persze az ízlése se mindenkinek ugyanaz, van aki már fiatalon is elegánsabban öltözik), de én eddig akárhányszor bementem körülnézni, többnyire 30-as, 40-es korosztályt láttam meg néhány huszonévest. Ettől még nem biztos, hogy tényleg így is van, de én a tapasztalataim alapján erre tippelnék.
2021. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én huszonévesen úgy gondoltam hogy harmincasoknak való, most harmincas vagyok, és még mindig nyanyásnak találom. A húgom viszont meg van veszve érte.
2021. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Felénk, vidéken több fiatal vásárol ott, mert a közelben nincsenek Inditex márkák (Zara, Bershka, Pull&Bear...stb), ahonnan a legtöbb fővárosi gimis tini öltözik.

Mindenesetre én anno tiniként gyakran vásároltam ott pl. miniruhákat, mert ha kellett valami alkalomra vagy fellépésre, általában itt találtam magamnak olyat, ami tetszett is.

2021. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Irodába vagy alkalmakra jó viselet, de hétköznapokra én is nyanyásnak tartom. A korosztályomban csak az ilyen koravének vannak rákattanva, 24 vagyok.
2021. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kb 14 éves koromban vettem ott egy pólót, azóta nem. Egy ideig bejártam de sosem találtam semmit. Az én ízlésemmel nem kompatibilis. A korosztályt nehéz belőni, mert az egyik ismerősöm onnan vásárol és 20 éves, neki jól állnak a dolgok. De van 40+os ismerősöm aki szintén ott vásárol.
2021. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek akinek tetszik :D nővérem és anyukám is szokott ott vásárolni
2021. jan. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
osszessegeben en is tul unalmasnak esoregesnek talalom, de szerintem 20 es 60 kozott barki talhat kb ott ruhat, akinek ilyen a stilusa. a fo celcsoport a 25-30-as visszafogottabb, irodaban dolgozo nok sztem. ebbe elvileg en is beletartozom, megse nagyon veszek ott semmit..
2021. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!