Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túl kihívó ez a ruha? Ti...

Nem túl kihívó ez a ruha? Ti felvennétek, lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 21. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert luxusprostis.
2021. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
36%

Én nem venném fel, mert én nem viselek ilyen cuccokat, nem az én stílusom egyáltalán, illetve nem tartom se csinosnak, se elegánsnak se vagánynak, viszont szerintem elég maradi meg basic.

De nem is az a lényeg, én felvenném-e, mindenki azt viseljen, ami tetszik neki, másoktól függetlenül.

2021. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hová, buliba nem különsebben kihívó. Én nem venném fel, mert nem az én stílusom, de az előző válaszoló kommentjéből azt hittem, hogy rosszabb lesz.
2021. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Kihívónak nem feltétlen az, mondjuk egy buliba, de annál komolyabb helyre nem való. Stílust mellőző, basic viselet, nem divatos, nem csinos, nem is ízléses.

Engem a 10 évvel ezelőtti bandage ruhákra emlékeztet, és a hányinger kerülget, hogy az is jön vissza megint divatba.

2021. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ hova. Szerintem csinos darab, de ezeknél a ruháknál fontos a jó alak.
2021. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Kicsit kihívó, de ehhez alak is kell, az meg legfeljebb minden 5.
2021. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Én férfiként nyilván nem, de tetszik. Manapság a nők többsége (tisztelet a kivételnek) nagyon semlegesen öltözik, egyáltalán nem nőiesen, páran mintha férfi ruhában lennének, az oversize meg a sátán találmánya. Ezért nekem bejön minden ilyen fazon. Felüdülés.
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Urunk nevét NAGYBETŰvel írjad, fiam. 😆
2021. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Különösebben nem kihívó, átlag szexiskedős buliruha. Mondjuk a dekoltázs része annyira nem látszik, ha köldökig ki van vágva, az nyilván más.

Nem venném fel, mert nem tetszik.

2021. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel, de annyira nem tűnik kihívónak, persze az eleje lehet az.
2021. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!