Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki mosott mar ki sinsay-es...

Valaki mosott mar ki sinsay-es kabátot?

Figyelt kérdés
Nem ment ossze benne az anyag a mosástól? Nekem egy fekete vékonyabb őszi kabatom van onnan pufi kabát féleség. 6 ezer ft volt azt hiszem leárazás nélkül. Valaki mosott mar ki ilyet. Én nagyon szeretem de nem merem kimosni . Egyszer leárazva vettem a newyorkerben egy hasonló kabátot. Az első mosásnál szét is szakadt és a szakadásnál kijött a belseje+ a maradék ami benne maradt ossze is állt .

2021. jan. 23. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van a cimken? Altalaban 30 fokon, alacsonyabb centrivel lehet mosni oket, de az is lehet, hogy csak kezzel. Nezd meg a cimket.
2021. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem a címkét de a másik kabátot is hiába úgy mostam ahogy lehet, mégis tönkrement sajnos.
2021. jan. 23. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
teniszlabdát kell mellé berakni
2021. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!