Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú és fazonú...

Milyen márkájú és fazonú minőségi alsónadrágot javasoltok egy huszon éves fiúnak? Egy fecske a kényelmesebb viselet a nagyobb mérettel rendelkezőknek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő. Ha a mostani nem kényelmes, próbálj ki egy másikat. Nekem például a fecske borzasztó kényelmetlen.
2021. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én a feszülős, de nem szoros boxeralsókat érzem kényelmesnek napközben. este vagy itthon lazaszárú boxert hordok. fecske nekem kényelmetlen
2021. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten szeretem a fecskét, pedig elég nagy a csomag. főleg nyári melegben nagyon jó, hogy nincs az a "tulajdonképpen két rövidgatya van rajtam" érzés, mint boxeralsónál. direkt mindig egy-két számmal nagyobbat veszek, és akkor nincsen gond, jól elfér minden.
2021. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Laza nyulos boxeralso a jo. A fecske eldeformalja a farkad formajat es fajdalmas lesz a noknek a szex emiatt.(rokonom jart igy.)

N

2021. jan. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fecske (slip) nekem sokkal kényelmesebb. Tartást ad, és jól néz ki. Persze, ha minőségi darabról van szó. Az Intimissimi webáruházából csomó fajta rendelhető, most sok akciós. 34/f
2021. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csomaggal én is fecskét hordok, komfortosabb, mint hogy csapdossa a combomat és átlátszon a nadrágon
2021. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elegge nagy lankadtan es igy a csomagom is van. En feszulos boxert hordok hogy mereven is elferjen benne a peniszem.
2021. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!