Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a kínai ruhákról?

Mit gondoltok a kínai ruhákról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
azt,hogy sz.rok.sajnalnek minosegtelen dolgokra penzt kiadni.inkabb turaklo es ezzel szerintem rajtam kivul meg sokan vannak igy.
2010. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A Nike rossz?Meg a Fila?Szerintem elég jók.
2010. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Pénztárcámhoz mérten jó.
2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Életem legtartósabb fekete farmerét ott vettem.Felsőt viszont nem vennék,azokon nagyon látszik,hogy gagyi.Van onnan egy balerinám is,hát ugyanaddig tartott,mint a humanicos,sőt talán még jobb is volt.Egy két jó dolgot ki lehet fogni nagy ritkán.
2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a világmárkák is gyakran Kínában gyártatják le az árucikkeiket. Meg kell nézni, milyen minőségű a ruha, és aszerint megvenni vagy otthagyni.
2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak nadrágokat vettem ott, de azokról az a benyomásom, hogy nagyon tartósak. A régebbi (egy terepszínű naci) már 6 éve megvan és tökéletes az állapota :O Valamint a hugom vett kínai p!csasz@r topánkát, az is jól bírja a strapát.
2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ultragagyi szarok voltak, de mostanában ki lehet fogni egész jó darabokat is.

Manapság már minden hamisítvány ami nem kínai!!! :))

2010. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vásárolok kínaiban,de nem azért mert annyira szar lenne. Szerintem ott is ki lehet fogni jó dolgokat,csak ezek tömegcuccok. Nem szeretem,ha minden 5 percben szembejön velem a ruhám az utcán. Inkább elmegyek egy turiba,ahol jó minőségű ruhákat lehet kapni,hasonló áron,és legtöbbjük még márkás is! :)

25/N

2010. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

minden kínában készül már.

mondjuk én nem boltban veszek kínai cuccot hanem kínából rendelek. olcsó és nem jön velem szembe az utcán.

2010. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hol veszed. Vannak echte gagyi kínai cuccok, de azokon látszik is. Viszont veszek ott néha farmert, semmi bajuk, ami kiment a divatból, itthon még mindig hordom, nem szakadt szét, semmi baja. pedig sokat hordtam őket. :)

Egyébként ha nem a csili-vili flitteres cuccokat választja ki onnan valaki, onnan is fel lehet öltözni teljesen normálisan.

Ja, és pl. balettcipőt csak ott veszek, mert rövid idő alatt bármelyik szétmegy, és nem adok érte 10ezret azért, mert márkás. Abból jó a kínai is! :D

2010. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!