Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék megfelelő...

Hol találhatnék megfelelő méretű melltartót?

Figyelt kérdés

Mérettáblázatok alapján 75AA-s melltartóra lenne szükségem, de én már egy 75A-sal is beérném. Mindenképpen push-up NÉLKÜLIT szeretnék.

Mellbőségem: 79cm

Mell alatti körméretem: 73cm

Leginkább webshopok érdekelnének, vagy esetleg budapesti üzletek. Jó lenne, ha normál árkategóriában tudnátok ajánlani valamit, nem pedig millókért.

(Bralettem van elég, kifejezetten sima, egyszerű póló alá való melltartót keresek)



2021. jan. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én a kínaiban szoktam. Ott én mindig találok 80As melltartót. De szerintem 75A is tuti van, sőt ez többször előfordul, mint az én kombóm.
2021. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1


Nyugi, legtöbbször én is onnan szoktam venni, nincs ezzel semmi baj.

A kínaiban is lehet sokszor jó melltartót kapni.

2021. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Esther Fehérneműről rendeltem Infiore márkát. Azok jó áron vannak. Nagyon segítőkészek, ha írsz nekik e-mailt a méret miatt.
2021. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A pepcoban a tini résznél sok féle van a 65 aa tól a 80 a ig. Van merevítős meg anélküli is viszont arra kell figyelni h nem mindegyik jo de ezt felprobálásnál úgyis látod
2021. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja,és nem szokott 1500ft nél több lenni
2021. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!