Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendeltetek/vettetek-e már...

Ha rendeltetek/vettetek-e már a cropp nevű webshop-ból vagy üzletből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy milyenek az ottani termékek, jó tartós e minősége és a szállítás kb hány nap volt? Szeretnék venni ilyen táskát csak nem tudom, hogy érdemes lenne e.

Ez lenne az:

[link]


2021. jan. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szuper bolt, csak ritkán találok ott nekem tetsző dolgot
2021. jan. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%

Pont tegnap rendeltem legutóbb :D

Van onnan pulcsim, nadrágok, póló, hátizsák. Nekem mind bejött, a mérettáblázat alapján tökéletesen jó lett minden ami nálam nadrágoknál elég ritka, máshonnan nem is merek próba nélkül rendelni. A több éves cuccok is jók még, nekem nem kopnak úgy mint pl. egy H&M-es pulcsi. 3-4 nap alatt mindig megjött bár hivatalosan 6 munkanapot ír. Az egyik kedvenc boltom csak viszonylag ritkán találok nekem tetsző darabot a felsőknél, bár jobb is mert akkor állandóan rendelnék :D

2021. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!