Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismeritek és rendeltetek már...

Ismeritek és rendeltetek már az új www.aboutyou.hu webshopról?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
CH végződéssel ismerem (Svájcban élek), most néztem csak, hogy már Magyarországon is elérhető. Itt szokták a tévében is reklámozni. Rendelni még nem rendeltem tőlük, de itt Svájcban elég komoly marketingjük van, folyton nyomják a Facebook hirdetést meg ugye a reklámokat a tévében, így szerintem megbízható. A magyarországit sajnos nem tudom, de mivel ugyanaz a brand, úgy gondolom, bevállalható rendelni onnan.
2019. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 viszp válasza:
96%
Rendeltem mar toluk. Nagyon gyors volt a kiszallitas es az ugyfelszolgalattal is szuper. En premium markas dolgokat rendeltem, de ugy hallottam, hogy a sajat markas dolgok nem igazan jo minoseguek. Itt olvastam rola: [link]
2019. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
86%
Én egy hónapja rendeltem tőlük egy Guess pólót, minden jó is lett volna, csak nem azt a pólót küldték amit rendeltem, a márka stimmelt, de a minta nem az volt rajta. Néztem egy külföldi oldalon, hogy emiatt sokan panaszkodnak rá, hogy nem azt küldik amit rendelnek. Az mèg, ha 1-2 embernél előfordul az oké, de kb 10-15 ilyen hozzászólást olvastam, hogy nem azt küldték amit rendelnek. Nálam az életbe nem volt még ilyen a legalja kínai oldalon se, hogy mást küldtek...
2019. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Én sosem rendelnék ruhát netről. Egyik, hogy ahány márka annyi méretezés, szóval 90% hogy küldhetném vissza (már ha visszaveszik egyáltalán), másrészt ez az about you minden nevesincs márkát árul össze vissza egy vagyonért, szóval simán lehet, hogy egy gagyi rongyot szállítanak ki neked, amit megvehettél volna negyedannyiért bárhol máshol.
2019. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
72%
Szerintem nagyon túl árazott 16.000 ft egy nadrág amiben nincsen semmi exra.
2019. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Rám is hatott a nagy reklam. Nem azt kaptam amit rendeltem (cipő helyett dzseki).. legalább az ügyfélszolgálatos no segitokesz volt .. de többet nem kerek belőlük.


Megkérdeztem hogy akkor ha vissza küldöm a dzsekit utána jön a cipő ?

Nyilván nem.. rendeljem meg újra és a kedvezményt sem biztosítják már hozza


No komment..

2019. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
96%
Szerintem direkt csinálják valami okból, hogy mást küldenek, 90%ba emiatt panaszkodnak rájuk. Szerintem lehetetlen, hogy ennyire buta embereket alkalmazzanak, hogy sose tudják azt küldeni amit az ember rendel. Én nagyon nem ajánlom és utólag megnéztem, hogy amit rendeltem, hivatalos márka boltba sokkal olcsóbb is lett volna és még azt is kaptam volna amit rendeltem.
2019. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Két hete rendeltem az about you-ról, de azóra sem érkezett meg. Mindig visszavitték azzal az indokkal hogy a vevő nem elérhető, de meg sem próbálták felvenni velem a kapcsolatot. Így visszavitték az about you-hoz és azt mondták ha szeretném a csomagot rendeljem meg újra, viszont a kedvezmény már nem érvényes rá.
2019. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Mocsok csaló egy banda....
2019. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Jó hogy most rendeltem.
2019. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!