Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova tűntek a szép,csinosan...

Hova tűntek a szép,csinosan felöltözött nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csajként érdekelne a véleményetek,hogy Ti hogyan làtjàtok azt a helyzetet,hogy èn úgy làtom alig-alig vagy egyàltalàn nem làtok szép (akàr sminkben),belőtt igényes hajú,csinosan öltözött nőket/csajokat?


Minden nap kb 1,5 óràt metrózok ès az utóbbi fél èvben nagyon kevès irigyelni való csajt làtok.


Oké,hogy fent van mindegyiken a maszk,na de attól még egy szép sminknek a fele làtszódna meg a haja is. Öltözék meg nyílvàn làtszódik.


Szerintetek köze van ennek a maszkozàshoz?


Férfiak,Ti pasi szemmel hogyan làtjàtok a helyzetet? Ti nem làttok kevesebb szexi,jó megjelenèsű csajt?


Kívàncsian vàrom a vàlaszokat. Köszi.

25/n


2021. jan. 30. 09:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Télen nehéz csinosan öltözni, mert elrejti a nagykabát...
2021. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Talan te lettél tul jo nő es nem latsz versenytársat?!🤪
2021. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
91%
Tèlen azon vagyunk inkább, hogy ne fagyjon meg a picsánk
2021. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Màsodiknak: Nem hiszem,hogy èn lettem túl jó nő.


Elsőnek: Eddig télen is làttam szép,gyönyörű hajú,jól öltözött nőket. Hosszú kabàtban is lehet vki csinos,szerintem.

2021. jan. 30. 09:59
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
De neked ez miért baj? Örülj neki, te kilógsz a tömegből.
2021. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem is a maszkviseles, inkabb az, hogy hova oltozzon ki? A kozertbe?
2021. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Amikor èn reggel megyek a munkàba akkor szerintem a legtobb ember dolgozni megy. Tavaly ilyenkor eleg sok csajt lattam,aki szép,igenyes stb...


Szerintem akkor ok is dolgozni mentek..

2021. jan. 30. 10:07
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Melegítőben járok a boltba, a pasimmal egyutt, meg melltartot se veszek a kabat, pulcsi ala, minek. A hajamat csak felkotom, sminket nem hordok.

Na egye bass*a, es akkor mi van?

Nem is akarok en masoknak, csak a paromnak tetszeni. Nezzek ki jol arra a napi 1-2 orara? Veszodjek a ruhaval, hajjal, arccal 1 orat, arra a masik egy orara? En magamnak puceran is tetszek, kell a fenenek masok amitasa is, anelkul is jol erzem magam hogy bamulnanak.

2021. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

8-as vagyok.

Munkaba probalok igenyesen feloltozni, es viszonylag rendezett hajjal odamenni. Smink akkor sincs rajtam.

De neked meg igy se lennek igenyes megjelenesu, igaz magamnak sem.

Tudod mi tart vissza tole? A penz hiany. Nincs penzem elmenni kiraly, egymashoz passzolo ruhákat venni. 3 nadragom van amit hordhatok, a melegitokon kivul.

Es igen, az emberek depisebbek a korona ota, nem erdekli oket semmi, sokan a munkahelyuket vesztettek el, vagy be kell menniuk dolgozni, de ugyfelet nem fogadhatnak.

Ezert nyilvan nincs kedvuk kioltozni neked peldaul.

2021. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Az irodai munkák nagyrésze home office-ba van fenntartva.

A legtöbb munka, ahol ki kellett öltözni eddig az jelenleg nem kéri meg, hogy miben ülj le a gép elé otthon.


Ennek fényében én sem öltözök ki, ha lemegyek a boltba.

2021. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!