Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a szerepük azoknak a...

Mi a szerepük azoknak a kabátoknak,mellényeknek vagy pulcsiknak melyeknek a zipzárját teljesen fel lehet húzni a kapucni tetejéig?

Figyelt kérdés

Tehát az érdekelne,hogy miért lehet a zipzárt teljesen felhúzni a kapucni tetejéig?

Küldök pár képet,hogy mikre gondolok. Esetleg tudnátok mondani pár véleményt vagy tippet,hogy szerintetek miért?

Illetve kort és nemet írjatok. Illetve,hogy nektek van-e ilyen kabátotot,mellényetek vagy pulcsitok.És ha igen akkor kellett-e valaha a zipzárt teljesen felhúzni a kapucnin vagy sem?

Esetleg volt ilyen barátnő akinek volt ilyen ruhadarabja?



[link]


[link]


[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!


Szép napot!



2021. febr. 3. 01:22
A kérdező szavazást indított:
Van értelme
Nincs értelme
veszélyes
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egyedül csak annyi az értelme, hogy egyszerübb belevarrni a cippzárt: végigvarrják, ráteszik a kocsit, a két végét meg lezárják - sokkal egyszerübb, mint két külön cippzárdarabot odavarrni, és utána a kapucni szélét is összevarrni.


Szóval nem használati elönye van, hanem gyártástechnikai.

2021. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem kapucnis pulóverem van ilyen, alapvetően szerintem az volt a célja a full cipzárnak, hogy a cucc fura legyen, mert amellett hogy végig be lehet húzni, van a kapucnin 2 ilyen hálós rész amin ki lehet látni és úgy néz ki az ember benne mint egy nagy légy :D

Viszont jónak tartom, mert egészen az államig fel tudom húzni hideg, szeles időben, vagy akár az orromat is el tudom takarni vele ami biciklin sokszor jól jött már a hidegben. A légy funkcióját csak poénból használom néha :D

2021. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő:De nem mindegyik kapucnis kabáton van ilyen hálós rész, hogy ki lehessen látni. Az én mellényemen pl-ul nincs ilyen.


1-es kommentelő: És akkor ezek a kabátok miért kerülnek 3x olyan drágába mint a sima kapucnis kabátok?

2021. febr. 3. 15:13
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Hát az ilyen kabátokon nem tudom, nekem nem tetszenek és emiatt másokon se figyelem. Talán arra jó lehet hogy ha felhúzod az álladig, akkor ne kelljen sál de amúgy passz.
2021. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor ezek a kabátok miért kerülnek 3x olyan drágába mint a sima kapucnis kabátok?"


Mert nem megszokottak és el lehet adni divatosként, és ennyiért emgveszik az emberek.

2021. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos van olyan hülyegyerek, aki el is tüntette benne a fejét farsangkor...
2021. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os kommentelő: Miért is "hülyegyerek" ha eltünteti az egész fejét benne a kapucniban?
2021. febr. 4. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!