Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki le tudná írni nekem az...

Valaki le tudná írni nekem az összes öltözködési stílust?

Figyelt kérdés
Most nagyon keresem a stílusom de nem tudom mik vannak ezert szeretnek minel tobbet megismerni higy tudjak válogatni. Ilyenekre gondolok higy basic, soft, indie meg hasonlok.

2021. febr. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van 100 is. Senki nem fogja neked felsorolni az összeset, max néhányat.

Gondolom tini vagy, nem kell kiválasztanod egy stílust, ami tetszik, és csak úgy öltözni, hordd, ami tetszik. Nézz ötleteket Pinteresten.

2021. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen saját stílusod. Hordj olyan ruhákat, amikben jól érzed magad. Ne másokat utánozz.
2021. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Baddie

Egirl

Swag

Elegáns

Skater

Soft girl

2021. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy hányféle stílus van és csak azok vannak és csak úgy lehet vagy kell öltözködni. Totál fölösleges bekategorizálni saját magunkat, és bár értem a hovatartozás összekovácsoló erejét is, ettől függetlenül kifejezetten öltözködés terén elég butaságnak tartom.

Szerintem egy ember amúgy is hord többféle "stílusú" cuccot, alkalomtól meghangulattól függően (pl. sportos cuccban levezetek anyámékhoz 3 órát, még a boltba is beugrok így útközben, de dolgozni már nem így megyek), szóval ezért sem tartom érdemesnek ezzel foglalkozni.


Ha nem tudod, hogyan öltözködj, szerintem ne így keresgélj, hogy stílusok alapján. Menj fel a pinterestre és nézelődj ott, mentsd le, amik tetszenek és próbáld ki azokat, stílustól függetlenül.

Én se tudom, nekem milyen stílusom van, azt veszem fel, ami tetszik, de nem tudom, hogy hívják a stílusom konkrétan, nem is nagyon érdekel.

2021. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Elegáns, átlagos, bohóc. Szerintem ez lefedi a teljeset.
2021. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!