Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amit tegnap megvettem kabátot...

Amit tegnap megvettem kabátot vissza lehet vinni, ugy hogy vissza kapom a pénzem?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egy kabátot Pimkieben ,gyorsan felprobáltam ott és megvettem ,otthon meg már nem is tetszett,meg utána jobbakat láttam más üzletekben.szoval vissza lehet ugy vinni h visszakapom a pénzem,vagy csak csere lehet? Hogy müködik ez?
2010. aug. 16. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem szerencsére ien nem volt

de úgy tudom kevés üzletben adják vissza a pénzt

a blokk, a cimke, és a kabát kell

általában cserét ajánlanak, vagy adnak egy kupont amit később fel tudsz használni (hogy mindenképp náluk kössön ki a pénz)

de menj be az üzletbe mondd ezt el, az eladó pedig segíteni fog

papír formaság azt hiszem lesz

sok sikert, remélem szép kabátot veszel!

2010. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen és csak csere lehetett...
2010. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és ráadásul az eladó kitöltött egy ívet,hogy hol lakom,meg ilyenek,aztán alá is kellett írni valamit...asszem pont a pimkieben volt.egy pulcsit cseréltünk ki
2010. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak cserélni lehet 4 vagy 6 hétig azt hiszem, ha megvan a címke és a blokk.

Én egy gatyát vásároltam le szintén Pimkie-ben, otthon nem tetszett másnap visszavittem (pedig akciós volt) és szó nélkül levásárolhattam.

Ki kellett töltenem egy cserelapot, hogy miért akarom cserélni (behúztam, hogy mégsem tetszik vagy ilyesmi) és ennyi volt.


Jobban jársz ha megbarátkozol a kabáttal vagy vásárold le nadrágra meg ilyenekre, kabátot meg vedd meg máshol.

2010. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké..köszi a válaszokat:)

akkor visszaviszem és levásárlom más cuccokra:)

2010. aug. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!