Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az hogy lehet hogy 186 centimm...

Az hogy lehet hogy 186 centimmel jó ram a legkisebb xs - nadrág méret ?

Figyelt kérdés

Szinte a legkisebb nadrág méret jó rám melegítő nadrágról van szó.

Ugye én nem szeretem ha bő a vádlinál és nem szeretem ha rá esik a nadrág a cipőre . Viszont vékony vagyok ezért lehet rám pont jó a xs méret ?


2021. febr. 4. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem magasság függő, hogy hányas a méreted. Igen, azért jó ez a méret neked, mert vékony vagy.
2021. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nadrágnak más a szabása kb, lehet, hogy másik márka vagy másik szabásból nem lenne jó. Egyébként 183 centi vagyok és többségben én is XSes nadrágot hordok, ami passzol hosszban is.
2021. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibát, valami botrány, ahogy a mackókat számozzák. Közel 100 kilóval is S-est vesz az ember. Az L-t az elefántra, az XL-t meg a mamutra gyártják, hátra feltámadnak.
2021. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És hány kiló vagy? Ha 65, akkor persze, hogy jó rád, 90-100-al már elég érdekes. Bár még túlsúlyos embernek is jó lehet, ha hasra hízik, a lába meg pálcika.
2021. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!