Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megkötve teszitek el a nyakken...

Megkötve teszitek el a nyakkendőt?

Figyelt kérdés
Ha megkötve teszem el, nem fog gyűröttnek látszani, ha később kibontom a kötést?

2021. febr. 5. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De meglátszik rajta.Jó,mondjuk az enyém iskolai nyakkendő volt,megkaptam,volt rajtam vagy 6-szor,8-szor,azután 4 év után szedtem szét,amikor már nem kellett,mosva se volt,nem igazán lehetett már utána használni,mondjuk akkor már nem is volt rá többet szükségem.Rendes nyakkendőm nem volt,csak csokor,azzal nem volt baj sose.
2021. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mindig teljesen kibontva a csomót- rakom el.

A csomózva tárolás ebből a szempontból igénytelenség.

2021. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
2.:De ha valaki nem tud nyakkendőt kötni és más megköti neki,akkor úgy teszi el,hogy később ne kelljen vele próbálkoznia,mikor úgyse megy neki.
2021. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos kor, kb. 16 év fölött elvárás, hogy valaki meg tudjon kötni egy nyakkendőt.
2021. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
4.:Én akárki nyakán szívesen megkötöm a nyakkendőt,amennyire tőlem telik,csak a sajátomén nem,tükörrel szembe is nehéz és ha nincs a nyakamba,úgy próbálom,úgy meg pláne.
2021. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!