Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért kedvelitek a...

Lányok! Miért kedvelitek a tangás bikiniket?

Figyelt kérdés
Nem furcsa érzés hogy sokat mutat belőletek?
2021. febr. 7. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Ne általánosítás! Sokan vannak akik nem szeretik, köztük én se
2021. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ha valaki hordja, annak miért lenne furcsa, hogy sokat mutat belőle és sokan megbámulják? 😒 Természetesen ő ezzel tisztában van és nem zavarja.


Ez most olyan, mintha megkérdeznél egy almát kedvelő embertől, hogy nem furcsa, hogy ő az almát szereti?

2021. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Az egyessel egyetértek!

Nem minden nő r.banc, hogy közterületen kitegye mindenét.

2021. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem lesz r.banc valaki attól, hogy többet mutat a testéből annál, mint amit te komfortosnak érzel, kedves hármas:)

és nem, én sem hordok tanga bikinit. nem mintha ez releváns lenne.

2021. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

nem csik tangat hordok hanem barzilt, viszont sokkal kenyelmesebb, mint az atlag furdobugyi, ami nem mindig all jol, ha mondjuk leguggolok es felallok mar elmozdul..

meg amugy is nem hiaba tolom a kemeny farizom edzeseket, hadd mutassam meg, ha akarom.

mindenkinek a sajat dolga mit vesz fel. meg amugy meg mindig jobban fog kinezni az a lany sokat takaro furdoruhaban de magabiztosan, mint aki tangaban van es egy csik toppban, de valamennyire szegyenlos

2021. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Mert sokkal jobb fenekem van tangában, mint a klasszikus alsóban. Utóbbi ráadásul elmozdul, igazgatni kell.

Szóval végre valami, ami egyszerre áll jól, és praktikusabb is.

2021. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 4-es akkor ha nekem kicsit kilátszik a zacsim a fürdőgatyámból mert így komfortos akkor nem leszek illetlen vagy közönséges én sem, igaz?

A 3-as versenyző voltam.

2021. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
#7 ez elég béna hasonlat. Kezdjük ott hogy a te zacsid valszeg a strandon levők 99% nak egy taszító látvány lenne még egy női fenékkel általában azért nem a helyzet. Másrészt a nők hátsójából alapból kilátszik valamennyi fürdőruhában de egy férfi herezacskóból semennyinek sem kellene soha sem.
2021. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Akkor sok férfi van azon a strandon vagy búza nők.

Alapból kilátszik a pitcsájuk úgy mint az én fecske fürdőgatyámból, csak bennem van erkölcs és nem fokozom az alja viselkedést tovább.


Mellesleg most az a gond hogy engem zavarnak a ribizlik, de ha egy túlfűtött férfi esetleg beszól vagy esetleg tettlegességig viszi az indulatait akkor meg ő lesz a mocsok.

Na ezért nem tartom én sokra a nőket..

2021. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
szoval egy ferfit felhatalmaz zaklatasra vagy eroszakra az, ha egy no tangat hord? ez a problema, inkabb a farkukon kene uralkodnia a ferfiaknak es nem megszabni hogy mit viseljenek masok.
2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!