Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás 16 évesen...

Szerintetek túlzás 16 évesen elegánsan öltözködni?

Figyelt kérdés

(Ing,chino nadrág,bőr cipő)

Nekem tetszik,csak a korosztályomra ez nem jelemező..


2021. febr. 9. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is nagyjából ennyi idősen kezdtem elegánsan öltözködni. Keverem a vintage és a retro korszakok stílusjegyeit. Világos kék ing, sötétkék zakó, szürke vászonnadrág és egy fényes, fekete öv = a kedvenc öltözékem. Valahogy ez ad önbizalmat nekem, ugyanakkor megmaradtam egyszerű srácnak, hiszen nem egy nagy dolog ez, egyszerűen csak jól érzem magam így. Te is így érzed jól magad. Önbizalmat kapsz a saját öltözékeidtől. Az emberekkel szemben pedig a jó kedv és az önbizalom a legfontosabb, nem az, hogy egyezzen az ízlésetek például.


20/F

2021. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, én is szoktam.
2021. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar kerdezted
2021. febr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha suliba jársz akkor igen ezek rendben vannak de ha farmer póló pulcsi edző cipő az is oké. Amúgy az elegáns képviselet csak a gazdag urak kombója volt régen. Az egyszerű paraszt likas nadrágban volt. Szóval ennxi
2021. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2021. febr. 9. 08:07
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, túlzás
2021. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért 6os, magyarázd már el szerinted miert tulzás ?
2021. febr. 9. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem én írtam hogy túlzás de részben egyet tudok érteni vele.

Számomra azért visszatetszést keltő, mert nincs mögötte semmi valós hitel. Engem arra emlékeztet, mikor különböző biztosítási meg direkt vagy multi marketing ügynökök, próbálnak így öltözködni, hogy azt a látszatot keltsék hogy komoly üzletemberek, miközben csak filléreket kergetnek.

2021. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal hogy elegánsan öltözködsz, csak az életkorodnak megfelelően. Azaz magassarkú, túl kivágott felső, öltöny azért már túlzás.
2021. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!