Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online oktatáshoz hogy öltöztö...

Online oktatáshoz hogy öltöztök fel?

Figyelt kérdés

Ugyan úgy mintha be kéne menni suliba/egyetemre, vagy inkább mint a linken hogy felül rendes (még ha nem is óltöny/kiskosztüm), alul meg otthoni? Vagy teljesen otthoni öltözékben vagytok?


[link]


2021. febr. 16. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Van, hogy pizsibe...:D

Amúgy sima átlagos, nálunk nem muszáj kamerát sem kapcsolni.

Mondjuk aki kikenve-kiöltözve jár suliba is, az nyílván a kamera előtt sem fog máshogy kinézni.

Nekem mikor milyen napom van, volt, hogy suliba is cicanadrág, óriás pulcsi sapka, kócos hajjal smink nélkül mentem és volt, hogy magassarkú, szoknya, smink, beállított hajjal, mikor mi. :)

2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felébredek és nem az az első dolgom, hogy felöltözzek, van hogy még délután 3kor is pizsiben vagyok, de van, hogy 9 körül már felöltözök. Ma 10kor öltöztem át. Persze nem olyanba amiben suliba is bemennék, most éppen cicanadrágban, és hosszú ujjú pólóban vagyok.
2021. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felül valami normális felső, olyan amit suliba is felvennék, de melltartót már nem veszek alá az biztos, úgysem látszik :D Alul most pl. pizsinaci van. Smink semmi, a szemöldökömet néha megerősítem, az az egyetlen ami látszik kamerán is, és úgy kevésbé tűnök élőhalottnak.
2021. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni ruhába vagyok
2021. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában felül valami sima póló (nincsenek külön itthoni pólóim) melltartó nélkül. Alul pizsamanadrág. Sminkelni nem szoktam, pedig jelenléti oktatás alatt mindig hordtam, de a kamera amúgy is annyira torzítja a fejemet, hogy annak már mindegy.
2021. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pizsiben vagyok, a pólómra csak felveszek egy pulcsit. Nekem csak hétfőn és pénteken van olyan órám, amin kell kamera, akkor általában a szemöldököm színét megerősítem, meg a számra is kenek egy kevés rúzst, mert kamerán keresztül nem látszik sem a szám sem a szemöldököm.:D
2021. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pizsamában szoktam lenni vagy valami itthoni, kényelmes ruhában (póló/pulcsi és melegítőnadrág). Nem szoktam külön felöltözni, nem veszek melltartót sem, nem szoktam sminkelni stb., mert feleslegesnek érzem, nem is igazán látszik a kamerában és igazából nem is érdekel senkit sem.
2021. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én általában a reggeli órákban kb a 2. óráig pizsiben vagyok. Utánna sem vagyok teljesen utcai ruhában, bár én eléggé elegánsan oltozkodom, ezért másnak, akik nem ismernek, nem biztos hogy lejönne. Hogy otthoni ruhában vagyok. De van hogy feloltozom otthonra is úgy, ahogy elmennék bárhova. Nekünk soha sem kell kamerát kapcsolni az órákon.

16/L

2021. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az öcsém felfedezett egy vicces hibát a gépeinkben (ő ilyen zseniféle, én csak örülök a felfedezéseinek), amitől ha bekapcsolom a kamerát se kapcsolódik be, mert valami rendszerszinten letiltja... úgyhogy én pizsamát és takarót viselek a legtöbb órán.
2021. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában nem kell kamera, melegítőben+nagy pólóban/kapucnis pulcsiban szoktam lenni. Ha be kell kapcsolni a kamerát, akkor annyi szokott lenni a változás, hogy felveszek alá egy melltartót. :D
2021. febr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!