Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima vagy feliratos pólót...

Sima vagy feliratos pólót hordani a menőbb?

Figyelt kérdés
Simát unalmasnak, a feliratost meg gyerekesnek látom. Ha még öles betűkkel a márkanév (Levi's, Pepe Jeans stb.) is olvasható, nagyképűnek tűnhetek mások szemében, nem?

2021. febr. 20. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én általában simát szoktam, vagy inget, esetleg olyan pólót amin csak egy pici felirat vagy ábra van. Amin nagy márka logó van olyat egyáltalán nem hordok, másokon se nagyon tetszik.

De a sima póló sem feltétlen unalmas. Ha jó a színösszeeállítás és felveszel hozzá egy hozzá illő sálat ami lehet mondjuk kockás vagy csíkos, esetleg kardigánt vagy táskát ha nő vagy akkor fülbevalót vagy valamilyen más ékszert és máris nem lesz olyan unalmas aa ruhád.

2021. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményed a mintás pólókról vagy akár ingekről? Tízmillió változat létezik a csíkostól a kockáson és a virágoson át a flamingósig. Nem unalmas, de nem "hirdet" valamit rólad vagy az érdeklődésedről úgy mint egy feliratos, és ha nem olyan helyről veszed akkor öles márkanév sincs rajta.
2021. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta csak egyszínű 0 feliratos/0 mintás dolgokat hordok. Egyszerűen rosszul és komolytalannak érzem magam feliratos cuccokban. Nincs is akkora önbizalmam bennük.


Sokkal jobban szeretem a letisztult dolgokat, a többit pedig tegye hozzá az, aki lát.

2021. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sima, egyszinu, nem tudom, mi unalmas van benne, en utalom a mindenfele idetlen ‘freedom’ meg ‘baseball 1900’ meg hasonlo random, ertelmetlen feliratos felsoket. vagy esetleg valami jo mintaju ing.
2021. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sima nem unalmas
2021. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima.
2021. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!