Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alpha Industries termékek...

Alpha Industries termékek miért kerülnek ilyen brutál sokba?

Figyelt kérdés
A brandet fizeted meg inkább, vagy tényleg ennyire minőségi, hogy egy pulóver húszon harminc ezer, bomber dzseki 50+ ezer, stb.

2021. febr. 22. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
minőség és a márkát fizeted
2021. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég minőségi. Meghát ugye a cég kezdetben az amerikai pilótáknak gyártott csak, szóval a brandet is.

Párom szinte már csak Alpha-s cuccokat vesz magának, de annyira szerintem nem drága. 1 hónapja rendeltem neki pulcsit 17 ezerért, kb. egy retro-s pulcsi is ennyibe kerül, ráadásul gagyi és csak Magyarországon felhypeolt márka, ellenben az Alpha-val. Egyébként párom 2 éve vette az Alpha-s télikabátját 70ezerért és semmi baja, nem málik, nem szakad sehol, a cipzár sem akad, ránézésre is, mintha még mindig a boltban lógna. A pólókon sem kopik a felirat, a pulcsikon sem, a melegítőm is jók, a nadrágok szintén, nem kopnak, nem vékonyodnak el.

2021. febr. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!