Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, hány db nadrágotok van?

Férfiak, hány db nadrágotok van?

Figyelt kérdés
2 db utcai farmer (+ 2 melós nadrág) szűkös kollekciónak számít?

2021. febr. 22. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam is fontos a higiénia. de a gyakorlatilag tiszta farmert mosásba tenni, az nem higiénia, hanem hóbort.
2021. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Miféle hóbort?

Az alsóneműt, zoknit, pólót naponta cseréljük, nadrágot is cserélni kell.


Nem egész nap bennt ülök hogy abban presvedjek egy hétig.



Egyébként, ha te azt mondod h 2 hétig hordod a farmert, akkor időközben vissza is teszed a tiszta ruhák közé, vagy 14 napon át azt hordod mindenhová?


Mindkét verzió ultragáz xddd

2021. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2 farmerem van most, suliba elég, mivel most csak két hetente járok oda egyszer, itthonra van több szabadidőm meg rövidnadrágom, sulis gyakorlatra meg kettő munkás nadrágom
2021. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Van 2 fekete farmerom, 6 sima kék farmerom, 2 sötét farmer, 3 terepmintás, 1 sötétkék szövet, 1 barnás szövet, 2 nike melegítő, 2 jordan melegítő, 1 adidas melegítő, 2 newyorkeres melegítő. Ezek közül 3at hordok melóba a többi utcai, a szöveteket inkább eseményekre hordom, mint esküvő és hasonlók.

25/F

2021. febr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Alsóneműt, zoknikt persze hogy 1x vesz fel az ember, de farmert 2 nap után mosni? Ilyet még nem is hallottam. Vagy te edzel is bennük?
2021. febr. 23. 07:03
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem edzek bennük.


Sűrűn megyek étterembe, kávézóba, ott étel/füst szagú lesz a ruha.


De ha nem is megyek, akkor is undorítónak tartanám 2 hétig ugyanazt hordani.


Egyrészt egy utolsó csórónak tartanának ha 2 hétig ugyanaz a farmer lenne rajtam, illetve én is unom már második nap ugyanazt a ruházatot magamon.

2021. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Értem. Bár mostanában nem nagyon mehetsz étterembe kávézóba, de az igaz, hogy brutál módon átveszi a kajaszagot a ruha, ha főz az ember, ha csak kajálsz egy étteremben azt nem tudom.


Én lényegében csak hétvégén hordok normális utcai ruhát, mert melóba melós ruhát hordok, talán ezért csodálkozok rajta. Na mindegy, veszek még 1 farmert, így lesz 3.. :D

2021. febr. 23. 08:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!