Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Horgolt kardigánok, topok,...

Horgolt kardigánok, topok, pulcsik?

Figyelt kérdés
Szenvedélyem lett a horgolás, de sajnos olyat is megcsináltam, amit a későbbiekben fel sem vettem. Ti mennyiért vennétek meg egy horgolt kardigánt? És topot?

2021. febr. 24. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Amíg nem lesz újra trend, én nem adnék érte semennyit.
2021. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is horgolok,de nagyon lehet ezeket annyiért eladni, hogy megérje. Jótékonysági licitbe tettem már fel, ott volt ami kettőért, de volt ami majdnem húszezerért ment el... mondjuk szerintem egy kategória volt a két mellény :D
2021. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Úgy értem NEM nagyon lehet...
2021. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Igazábol semennyit. Egyrészt, nem szeretem a kötött dolgokat, masrészt meg... méret???
2021. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
*horgolt, bocsi, minzg keverem
2021. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ezek álalában időigényes dolgok, szóval kérd el értük az árukat. Számold ki hány óramelód van benne, és mi az anyagár.


Pl etsyn, meshkán biztos lesz aki ilyesmit szeretne.


Miért nem vetted fel, a méret a fura, vagy az anyaga rossz?

2021. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van egy réteg, akinek nem stílusa, de nekem pl van több horgolt cucc a szekrényemben.
2021. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kézműves oldalakat javaslom, esetleg Raverly - ott jó a közösség, talán tudnak tippeket adni, hogyan, mennyiért hirdess.
2021. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!