Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudhatom hogy eredeti...

Honnan tudhatom hogy eredeti e a pólóm vagy sem?

Figyelt kérdés
Találtam nemrég egy Ralph Lauren pólót. Szép állapotban van, gondoltam eladom. De elfogott egy gondolat hogy mi van ha nem is eredeti? Utána néztem néhány dolgonak és nem nagyon tudtam megállapítani hogy kamu vagy igazi. Ti tudtok ebben segíteni? Van egy ilyen oldal esetleg, vagy van tippetek hogy mit keressek rajta? Úgy nem akarnám eladni, hogy nem vagyok 100%ig biztos az eredetiségében.

2021. febr. 24. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazolni nem tudod sehogy, irreálisan drágán ne áruld azért..
2021. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nincs ráírva hogy made in china akkor hamis!
2021. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mutass róla képet. Címke, logó.

Amúgy, teljesen felesleges eladni. Használtan ezeknek annyira semmitmondó értéke van, hogy felesleges. Azért, hogy legyen 4 ezer forintod...


Amit meg nem értek, találtad. HOL? :D. Ha nem a tiéd, minek vitted el? Ha a tiéd, akkor miért nem tudod, hogy honnan van? Eskü nem értem a szitut.

2021. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!